Трамп назвав Обаму "найгіршим президентом США"

Фото 1 Копирайт изображения Reuters

Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп відповів на заяви чинного президента Барака Обами у свій бік, розкритикувавши його політику на посаді, в тому числі щодо конфлікту в Україні та анексії Криму.

У коментарі Fox News пан Трамп назвав Барака Обаму "можливо, найгіршим президентом в історії нашої країни", а час його перебування у Білому домі - "катастрофою".

Читайте також:

"Він був слабкий, він був неефективний", - заявив республіканський кандидат про Обаму.

Напередодні Барак Обама висловив здивування, чому партія республіканців досі підтримує мільйонера з Нью-Йорка, адже, за його словами, Дональд Трамп не підходить на посаду президента США.

"Республіканський кандидат не підходить на посаду президента і продовжує доводити це", - сказав Обама.

"Погляньте на Україну"

Дональд Трамп також зазнав критики через свої заяви про Україну, Росію та анексію Криму.

Проте у коментарі Fox News політик відповів: "Я вірю, що знаю більше про міжнародну політику, ніж він (Барак Обама. - Ред.)".

"Погляньте на Україну. Він говорить про Україну і те, який він жорсткий із Росією. А тим часом вони забрали Крим", - сказав Дональд Трамп.

За його словами, чинний президент та кандидатка він Демократичної партії Гілларі Клінтон, що свого часу була держсекретарем при Обамі, "дестабілізували Близький Схід". Крім того, скандал із електронною поштою пані Клінтон піддав "країну небезпеці".

Раніше інтерв'ю телепрограмі ABC News кандидат у президенти США заявив, що мешканці анексованого півострова, як виглядає, прагнуть "бути з Росією".

Він також сказав, що розгляне питання про визнання російського контролю над Кримом, повідомляє сайт ABC.

Новини на цю ж тему