Україна заперечує причетність до замаху на Плотницького

Фото 1 Копирайт изображения AFP

Українська сторона не має відношення до замаху на лідера так званої "Луганської народної республіки" Ігоря Плотницького, заявив речник адміністрації президента України з питань АТО Олександр Мотузяник.

За його словами, для української сторони така дія була б "позбавлена логіки".

"Українська сторона непричетна до цього замаху, оскільки це позбавлено логіки і не вирішить жодне питання", - сказав він журналістам.

На думку пана Мотузяника, інцидент - результат "внутрішніх розборок" серед бойовиків: "У так званій ЛНР це не перший замах, були і на Мозгового, і на російського полковника Бушуєва, і на Дрьомова. Методи боротьби за владу у цьому квазіформуванні ЛНР не змінюються, оскільки, скоріш за все, це результат внутрішніх розборок, переділу сфер впливу, боротьби за владу".

В управлінні розвідки міноборони України також підтвердили інформацію про замах на Ігоря Плотницького. Про це в ефірі телеканалу " 112 Україна" заявив представник Головного управління розвідкою міністерства оборони Вадим Скибицький.

"Ми підтверджуємо ту інформацію, яка є в СБУ. Ми її отримали - про вчинення замаху на життя Плотницького", - сказав пан Скибицький.

Автомобіль Ігоря Плотницького підірвався у Луганську вранці у суботу, 6 серпня. До лікарень із пораненнями доправили двох людей, в тому числі самого Плотницького.

"Луганський інформаційний центр" повідомив, що "потужний вибух" прогримів поруч із автомобілем лідера так званої "ЛНР".

За даними ресурсу, загрози життю Плотницького немає. Водночас за словами Вадима Скибицького, лідер "ЛНР" перебуває у тяжкому стані.

Новини на цю ж тему