Трамп подвоїв витрати на кампанію

Дональд Трамп Копирайт изображения Reuters
Image caption Витрати Дональда Трампа все одно залишаються значно нижчими, ніж у штабу Гілларі Клінтон

Минулого місяця Дональд Трамп подвоїв витрати на свою виборчу кампанію, але все одно витратив значно менше, ніж його конкурентка з Демократичної партії Гілларі Клінтон.

На кампанію пана Трампа в липні пішло 18,5 млн доларів, а на кампанію пані Клінтон - 38 млн, свідчать оприлюднені цифри.

Того місяця пан Трамп потратив понад 420 тис. доларів на роздачу кепок з його символікою, а масштабну телевізійну рекламу вирішив запустити лише у серпні.

Його витрати на виборчу кампанію досі залишаються відносно низькими, якщо порівнювати їх з попередніми президентськими кампаніями, наприклад, Барака Обами і Мітта Ромні в 2012 році.

У червні пан Трамп витратив лише 7,8 млн доларів, сказано в доповіді Федеральної виборчої комісії.

Однак у серпні ця цифра значно збільшиться, оскільки лише за минулий тиждень штаб кандидата заплатив за телерекламу 5 млн доларів.

Телеролики на підтримку Гілларі Клінтон почали крутитися ще два місяці тому і вже обійшлися штабові демократки в 60 млн доларів.

У команді пані Клінтон працюють близько 700 людей - у десять разів більше, ніж на зарплаті в пана Трампа.

Тим часом у розслідуванні New York Times сказано, що компанії бізнесмена-республіканця мають щонайменше 650 млн доларів боргу.

Новини на цю ж тему