Китай ратифікував Паризьку угоду з клімату

Копирайт изображения Reuters
Image caption Ратифікація угоди з боку Китаю означає, що у майбутньому країна муситиме скоротити використання вугільної енергетики.

Найвищий законодавчий орган Китаю ратифікував Паризьку угоду із боротьби зі зміною клімату, повідомило державне інформаційне агентство "Сіньхуа".

Китай є світовим рекордсменом за обсягом шкідливих викидів.

За повідомленням, рішення ухвалили на закритому засіданні Постійного комітету Всекитайських зборів народних представників вранці у суботу після тижневого обговорення.

Паризьку хартію підписали представники понад 170 країн. Вона передбачає зобов'язання скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу, а також не допустити глобального потепління до 2100 року на понад 2 градуси за Цельсієм.

Ратифікація угоди з боку Китаю означає, що у майбутньому країна муситиме скоротити використання вугільної енергетики.

У неділю в китайському місті Ханчжоу відкривається саміт "великої двадцятки".

За очікуваннями, під час саміту Китай і Сполучені Штати, які є другою за обсягом викидів парникових газів в атмосферу країною, повинні спільно оголосити про ратифікацію угоди.

Кандидат в президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп раніше висловлював намір відмовитися від Паризької угоди у разі своєї перемоги на виборах. Він мотивував це тим, що Китай на той момент не ратифікував цю угоду.

Новини на цю ж тему