У Кабулі прогримів третій за день вибух

Фото 1 Копирайт изображения Reuters
Image caption Понад 90 людей зазнали поранень унаслідок двох вибухів, що один за одним пролунали у центрі Кабула

У центрі афганської столиці Кабулі пролунав потужний вибух - усього через кілька годин після двох інших вибухів, що прогриміли неподалік будівлі міністерства оборони у місті.

ЗМІ повідомляють про звуки перестрілки постріли, які лунають із району, де стався третій вибух. Як повідомляє AFP, місцева влада намагається наразі встановити точну локацію третього вибуху.

Повідомлень про жертви поки що не надходило. Також жодне із угруповань поки що не взяло на себе відповідальність за цей напад.

Раніше у цей день щонайменше 24 людини загинули внаслідок двох вибухів, що пролунали у Кабулі неподалік будівлі міністерства оборони Афганістану. За офіційними даними, ще 91 людина зазнала поранень.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Сили безпеки оточили місце нападів

Першу вибухівку привели у дію дистанційно. Другу бомбу підірвав нападник-смертник, повідомляють ЗМІ.

Як розповів агентству Associated Press заступник міністра оборони Афганістану Мохаммад Радманіш, смертник підірвав себе у той момент, коли сили безпеки зібралися біля міністерства, аби розібратися із наслідками першого вибуху.

Серед загиблих - військовий генерал і два офіцери поліції вищих рангів, повідомив ВВС речник міністерства оборони Афганістану.

Відповідальність за вибухи узяв на себе радикальний рух "Талібан", що також організував низку інших нещодавніх атак у Кабулі, зокрема, напад на університет, що забрав життя 13 людей.

Президент країни Ашраф Гані засудив атаку, заявивши, що їхньою метою було "поширення страху".

Копирайт изображения AFP
Копирайт изображения AP

Новини на цю ж тему