Трамп: 70% нормативів можна скасувати

Копирайт изображения Getty

Дональд Трамп припустив, що якщо його оберуть президентом, він міг би скасувати 70% федеральних нормативних актів США.

Під час виступу у Нью-Гемпширі, кандидат від республіканців звинуватив ці акти у стримуванні бізнесу. Водночас він сказав, що нормативи щодо безпеки і екології можуть залишитися.

"Ми скорочуємо нормативні акти у величезному масштабі, - сказав пан Трамп у Нью-Гемпширі. - Я би сказав, що від 70% із них можна відмовитися. Вони тільки не дають бізнесу рости".

Раніше один із радників політика сказав, що в разі його обрання можуть скасувати до 10% нормативних актів.

"Нам потрібні регуляції, але кожне урядове агентство негайно попросять оцінити важливість їхніх нормативних актів, і ми наполягатимемо на скасуванні 10% найменш важливих", - сказав агенції Reuters Ентоні Скарамуччі, фінансист із Волл-стрит і радник кампанії Трампа.

Він також додав, що політик намагатиметься вести зміни у попередні банківські реформи і скасувати найбільш "анти-бізнесові" частини закону Додда-Франка, ухваленого після фінансової кризи 2008 року.

Вибори президента США заплановані на 8 листопада.

9 жовтня, в неділю, Дональд Трамп і його суперниця Гілларі Клінтон зустрінуться на других телевізійних дебатах у Сент-Луїсі, Міссурі.

На думку спостерігачів, на перших дебатах кандидатка від демократів виглядала впевненіше.

За даними різних опитувань, зведених BBC, рейтинг пані Клінтон станом на 7 жовтня вищий, ніж у пана Трампа, лише на 4% (47% проти 43%). Щоби вирахувати цей показник, BBC взяла дані п'ятьох останніх загальнонаціональних опитувань і визначила їхнє медіанне значення - тобто число між двома найвищими і двома найнижчими показниками.

Новини на цю ж тему