Порошенко є власником понад 100 компаній

Копирайт изображения president.gov.ua

Президент Петро Порошенко є власником 104 компаній у різних країнах. Такі дані містяться у його електронній декларації, розміщеній на сайті НАЗК.

Також президент задекларував понад 26 мільйонів доларів, півмільйона гривень та 14 тисяч євро на банківських рахунках.

Готівкою він зберігає лише 60 тис. доларів та 900 тис. гривень.

Президент та його родина є власниками будинку поблизу Києва вартістю 30 мільйонів гривень, кількох земельних ділянок та квартир, а також бази відпочинку у Одеській області.

Також у декларації пана Порошенка вказано вісім автомобілів представницього класу, шість годинників, дві норкові та одна соболина шуби, одне шкіряне пальто, три жіночі сумки. Одна з них, марки Fendi, коштує понад 100 тисяч гривень.

Також у власності президента є машина хімчистки, рояль, та колекція із 84 картин та шести скульптур.

Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook написав, що всі компанії створені в той час, коли він займався бізнесом, а все коштовне рухоме і нерухоме майно: житло, земельні ділянки, авто, картини, жіночі прикраси – було куплено (не в оренді) до президентства.

"Більше того, здебільшого майно було набуто в той час, коли я не був на державній службі", - сказано у його дописі.

Також президент зазначив, що впродовж двох останніх років він перерахував на благодійність та підтримку армії близько 400 мільйонів гривень.

Свою декларацію Петро Порошенко оприлюднив одним із останніх - за кілька годин до закінчення крайнього терміну.

Керівництво Національного агенство з питань запобігання корупції каже, що у їхньому електронному реєстрі міститься близько 70 тисяч декларацій українських чиновників.

Новини на цю ж тему