Гройсман задекларував 12 дорогих годинників

Гройсман задекларував 2,4 млн грн, 460 тис. євро і $870 тис. готівки Копирайт изображения UNIAN

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман оприлюднив електронну декларацію своїх статків та статків своєї родини. Згідно з нею, прем'єр-міністр особисто має готівкою майже 2,4 млн гривень, 460 тисяч євро і 870 тисяч доларів, а його дружина - 1,6 млн гривень і 372 тисячі доларів.

Дані про статки пана Гройсмана опубліковані у Єдиному державному реєстрі декларацій чиновників. Згідно з ними, він також володіє низкою об'єктів рухомого майна, вартість яких перевищує 100 мінімальних зарплат (майже 150 тисяч гривень).

Крім того, Володимир Гройсман задекларував дев'ять дорогих годинників (Ulysse Nardin, Audemars Piguet, два Rolex, Parmigiani, два Girard-Perregaux і два Breguet), а також три годинники дружини (два Ulysse Nardin і Boucheron).

За декларацією, він також має два комплекти запонок із дорогоцінного металу, інкрустованих коштовним камінням, а дружина - три персні з коштовного металу із коштовним камінням і три пари сережок, вартість яких також перевищує 100 мінімальних зарплат.

"Згідно з новими вимогами, я задекларував декілька годинників, куплених мною в різний час для себе і для дружини. Що стосується якихось особливих предметів розкоші, то у нас їх ніколи не було. Якось не було ніколи у нашій родині заведено полювати на дорогі речі", - написав пан Гройсман у Facebook.

Прем'єр зазначив, що більшість свого майна він набув як бізнесмен до 2006 року.

У своїй декларації він також вказав, що особисто отримав майже 1,5 млн доходів у 2015 році. З них заробітна плата склала 77 тисяч гривень, а дохід із передачі в оренду власності - 1,4 млн грн.

Також у власності Володимира Гройсмана - чотири земельні ділянки у Вінницькій області і самій Вінниці, і два будинки у селі Бохоники Вінницької області. Крім того, він володіє нерухомим майном у Вінниці загальною площею 2,1 тисячі кв. м. Прем'єр має автомобіль Land Rover Range Rover 2013 року випуску.

На рахунках у Володимира Гройсмана 2,6 млн гривень.