Чи застрягне російський "Кузнєцов" в Середземному морі без мазуту?

Копирайт изображения EPA

Мальта не заправлятиме військові кораблі Північного флоту Росії, які прямують в бік Сирії, заявив МЗС цієї країни.

Інформації про те, чи надсилала Росія відповідний запит, немає.

Раніше також відпав варіант із дозаправленням в іспанському порту Сеута.

Чи вистачить у авіаносця палива до Сирії?

Запасів палива у важкого авіаносного крейсера повинно вистачити для всього переходу із Сєвєроморська в Сирію. Це стосується і інших припасів.

Заявлена автономність плавання корабля - понад 40 діб, а дальність за швидкості 14 вузлів (середня швидкість, з якою рухалася корабельна група в останні дні) становить близько 14 тис. кілометрів.

До цього місця ескадра пройшла із Сєвєроморська приблизно 3,5 тисячі морських миль.

Зрозуміло, ці цифри відповідають ідеальним умовам, включно з новою силовою установкою корабля.

Насправді з нею у авіаносця є проблеми - багато експертів відзначають, що той темний дим, який ішов з труби "Кузнєцова", може свідчити про не найкращий стан його машин.

Вони відзначають, що авіаносець не в змозі розвинути повний хід у 29 вузлів, а також, можливо, у нього підвищена витрата палива.

Як каже з посиланням на експертів оглядач BBC Джонатан Маркус, на шляху з Мурманська до Середземного моря авіаносному крейсеру "Адмірал Кузнєцов" потрібно заправитися мінімум двічі.

Військовий оглядач Лента.Ру Ілля Крамник пояснює це тим, що, за світовою практикою, військовий корабель повинен іти з повними або майже повними паливними танками.

"Відповідно до прийнятої на флоті практики, на театрі [в районі] головної бази заправка паливом повинна бути не менше 70%, а на бойовій службі - не менше 50%, при наближенні до цієї норми організовують дозаправлення. Справа в тому, що військовий корабель повинен бути готовий прийняти бій, а отже, маневрувати на високих швидкостях, коли витрата палива різко зростає", - каже він.

Навіщо кораблям бункерування в портах?

Копирайт изображения NORWAY ARMED FORCES

Корабельну групу супроводжує танкер "Сергій Осипов" (колишній "Дністер") проекту 1559-В.

Це, по суті, - не просто танкер, а радше корабель постачання, оскільки він може перевозити не тільки мазут, а й дизельне паливо, гас для літаків, питну воду і продовольство.

Але забезпечити всім необхідним корабельну групу упродовж такого тривалого походу він не може.

Зокрема, за словами Крамника, "Кузнєцову" могло не вистачити не стільки палива, скільки прісної (а не опрісненої на борту) води, а також свіжих продуктів для екіпажу.

Крім того, стоянка важлива для військових моряків як можливість для відпочинку.

Де перебуває "Адмірал Кузнєцов"?

Копирайт изображения BBC World Service
Image caption Росія відкликала запит на дозаправку в іспанському порту Сеута

Станом на вечір четверга, за даними сайту marinetraffic.com, який автоматично відстежує місце перебування кораблів і суден, морський буксир-рятувальник "Микола Чикер" і танкер "Сергій Осипов" стоять у Середземному морі біля берегів Північної Африки - приблизно за 100 км на захід від іспанського порту Мелілья.

"Микола Чикер" і "Сергій Осипов" входять до складу корабельного угруповання Північного флоту, яке йшло до берегів Сирії.

Після тривалого переходу із Сєвєроморська "Сергій Осипов", за даними сайту, перебуває у цій точці від середини дня 26 жовтня.

Великі військові кораблі, такі як авіаносець "Адмірал Кузнєцов" або важкий атомний ракетний крейсер "Петро Великий", на сайті не зазначені, але вони йшли в бік Сирії однією групою.

Можливо, на цій стоянці якраз і відбувається бункерування - заправка авіаносця паливом, прісною водою та іншими технологічними рідинами.

Новини на цю ж тему