Штаб Клінтон вимагає від ФБР більше інформації про її листування

гілларі клінтон Копирайт изображения Getty
Image caption Наразі не відомо, чи містять знайдені листи щось суттєве

ФБР має негайно надати детальнішу інформацію про нове розслідування електронного листування кандидатки в президенти США Гілларі Клінтон. Про це заявив керівник передвиборчого штабу демократки Джон Подеста.

Раніше голова ФБР Джеймс Комі повідомив, що відомство відновило розслідування справи, пов'язаної з використанням Гілларі Клінтон особистого поштової сервера для робочого листування під час її роботи держсекретарем США. За його словами, це пов'язано з виявленням нових електронних листів.

У листі до конгресу США Джеймс Комі сказав, що поки що не може оцінити значущість свіжого матеріалу і передбачити, скільки часу триватиме нове розслідування.

"У листі директора (ФБР Джеймса) Комі (конгресменам) згадуються електронні листи, які з'явилися в абсолютно іншій справі, але нам зовсім не відомо, що це за листи, і навіть сам директор зазначає, що вони не обов'язково матимуть якесь особливе значення", - завив пан Подеста.

За його словами, дуже дивно, що подібні оголошення робляться лише за 11 днів до виборів президента США.

Білий дім заявив, що не отримував жодних попередніх повідомлень про те, що ФБР досліджує будь-які нові листи, пов'язані зі справою Гілларі Клінтон.

Сама пані Клінтон під час свого візиту в штат Айова не стала відповідати на запитання журналістів щодо розслідування ФБР.

Як повідомляє газета New York Times з посиланням на свої джерела, ФБР виявило нові листи під час розслідування листування конгресмена Ентоні Уайнер, якого підозрюють в тому, що він обмінювався з жінками в інтернеті фотографіями еротичного характеру (так званий секстинг).

Скандал з електронним листуванням пані Клінтон, коли вона обіймала посаду держсекретаря, розвинувся в березні 2015 року. З'ясувалося, що попри встановлені вимоги вона вела службове листування з особистої електронної пошти.

Новини на цю ж тему