Клінтон: слідство про пошту не дасть нових результатів

Клінтон Копирайт изображения Getty
Image caption Раніше ФБР вирішило не висувати пані Клінтон звинувачення через "поштовий скандал"

Кандидат у президенти США Гілларі Клінтон впевнена, що відновлене розслідування ФБР щодо використання нею особистого поштового сервера для службового листування підтвердить відсутність її провини. Про це вона заявила на прес-конференції у штаті Айова.

Раніше глава ФБР Джеймс Комі повідомив, що слідчі виявили нові електронні листи, які мають відношення до розслідування. Тепер належить встановити, чи міститься в листах засекречена інформація, додав Джеймс Комі.

У відповідь пані Клінтон нагадала, що до виборів залишається 11 днів - і тому Федеральне бюро розслідувань має дати відповіді на поставлені ними ж питання невідкладно.

"Американський народ заслуговує на те, щоб отримати всі вичерпні факти негайно", - сказала Гілларі Клінтон. Вона висловила впевненість у тому, що нове слідство дійде до тих самих висновків, до яких прийшло попереднє - у липні.

Тоді ФБР встановило, що пані Клінтон дійсно зберігала засекречену інформацію на своєму особистому поштовому сервері, і розцінило використання нею секретної інформації як "вкрай недбале". Однак слідчі вирішили не висувати їй ніяких звинувачень.

Як повідомляє видання New York Times з посиланням на свої джерела, нові листи були виявлені під час розслідування листування конгресмена Ентоні Уайнера, якого підозрюють в тому, що він обмінювався з жінками в інтернеті фотографіями еротичного характеру.

Гілларі Клінтон наразі лідирує у президентських перегонах. За даними Real Clear Politics, її відрив від кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа становить 5%.

Скандал через електронне листування пані Клінтон розгорівся у березні 2015 року. З'ясувалося, що вона на посаді держсекретаря вела службове листування з особистої електронної пошти, що суперечить правилам безпеки.

Пані Клінтон не раз говорила, що завела особистий аккаунт для зручності, тому що їй було простіше відправляти і отримувати повідомлення з одного пристрою, а не користуватися відразу кількома телефонами і планшетами.

Пізніше вона публічно визнала свою помилку.

Новини на цю ж тему