Вибори у США: "непевні" Огайо, Флорида і Північна Кароліна - за Трампа

Фото 1 Копирайт изображения Getty

Із першого із американських "непевних" штатів - Огайо - надходять попередні дані екзит-полів про результати голосування за президента США. За даними прогнозів ABC News, цей штат проголосував за Дональда Трампа.

Ще один "непевний" штат - Флорида - також віддав свої "електоральні голоси" республіканському кандидату, підтверджують прогнози ABC News. За прогнозами, за Дональда Трампа проголосував і "непевний" штат Північна Кароліна, а також Айова і Джорджія.

Ще інші два "непевні" штати - Вірджинія і Колорадо - віддали перемогу демократичній кандидатці Гілларі Клінтон.

Раніше прогнози ABC News надійшли вже із понад половини американських штатів.

За їхніми підсумками, Дональд Трамп поки що випереджає Гілларі Клінтон. Його підтримали Юта, Міссурі, Монтана, Луїзіана, Техас, Канзас, Північна Дакота, Південна Дакота, Небраска, Вайомінг, Арканзас, Міссісіпі, Оклагома, Індіана, Кентукі, Західна Вірджинія, Алабама, Південна Кароліна і Теннессі.

За Гілларі Клінтон віддали свої "електоральні голоси" найбільший за кількістю "електоральних голосів" штат Каліфорнія, а також Нью-Йорк і Коннектикут, штат Вашингтон, Орегон, Гаваї, Нью-Мексико, Нью-Джерсі, Массачусетс, Меріленд, Делавер, Іллінойс й Род-Айленд, а також округ Колумбія.

Наразі у Гілларі Клінтон 209 "електоральних голосів", у Дональда Трампа - 244.

Аби перемогти, кандидатові потрібно набрати 270 "електоральних голосів".

Виборчі дільниці закрилися вже у більшості американських штатів.

Найочікуваніші результати із так званих "непевних" штатів. В них живуть близько 30% американців, і саме вони зазвичай визначають результат виборів.

Більше про систему виборів у США читайте тут:

BBC використовує прогнози експертів свого медіа-партнера - американського телеканалу ABC News.

Інші ЗМІ використовують також прогнози агентства AP та Edison Research, складені на основі їхніх власних екзит-полів. ВВС не проводило свого власного опитування під час американських виборів.

На відміну від багатьох американських ЗМІ, ВВС не "оголошує" результати виборів, натомість, повідомляє про прогнози, зроблені командою ABC News на основі аналізу експертів, до того, як будуть оголошені офіційні підсумки голосування.