Клінтон звинуватила у своїй поразці голову ФБР

Кандидат від Демократичної партії Гілларі Клінтон звинуватила у своїй поразці на президентських виборах у США голову Федерального бюро розслідувань Джеймса Комі.

Під час телеконференції з фінансовими донорами пані Клінтон наголосила, що, на її думку, рішення пана Комі повідомити Конгресу про відновлення розслідування проти неї за 11 днів до виборів створило несприятливий резонанс в пресі, і це не дало можливість успішно завершити президентські перегони.

Скандал з електронним листуванням пані Клінтон спалахнув у березні 2015 року. З'ясувалося, що вона, порушивши правила, вела службове листування з особистої електронної пошти, коли була держсекретарем США.

Влітку 2016 року голова ФБР оголосив, що пані Клінтон проявила крайню недбалість, але ознак злочинного наміру в її діях немає, і судове переслідування буде безперспективним.

Питання про електронну пошту пані Клінтон знову постало на порядку денному наприкінці жовтня, коли ФБР в рамках іншого розслідування виявило велику кількість імейлів в ноутбуці Ентоні Вінера, колишнього чоловіка однієї з найближчих радниць Гілларі Клінтон.

Лист, відправлений Комі депутатам конгресу в жовтні, в якому повідомлялося, що ФБР перевірить нові листи пані Клінтон, розбурхав передвиборчу кампанію і додав балів Дональду Трампу.

За два дні до виборів Комі повідомив конгресу про те, що після вивчення листів відомство, як і раніше, не вважає за необхідне пред'являти пані Клінтон звинувачення.

Новини на цю ж тему