Клінтон: після поразки мені хотілося скрутитися в клубочок

Копирайт изображения Reuters

Гілларі Клінтон уперше з'явилася на публіці після того, як визнала поразку на президентських виборах, і розповіла, як важко вона це перенесла.

Клінтон виступила на зборах американського Фонду захисту дітей. Вона розповіла, що після оголошення результатів їй було так погано, що вона думала, що ніколи більше не вийде з дому.

Багатьох американців ці вибори змусили задуматися і переоцінити свої цінності, додала вона.

Пані Клінтон отримала більшість голосів виборців, але програла, бо поступилася супернику у кількох ключових штатах і дворівнева система виборів в США не дозволила їй набрати достатню кількість голосів вибірників.

"Зізнаюся, прийти сюди сьогодні мені було дуже непросто, - поділилася Клінтон. - За останній тиждень мені не раз хотілося просто згорнутися в клубок з хорошою книжкою в руках і більше ніколи не виходити з дому".

"Я знаю, багато хто з вас глибоко розчарований результатом виборів. Я теж - так, що не висловити словами, - продовжила вона. - Знаю, це нелегко. І знаю, що за минулий тиждень багато хто питав себе, чи справді Америка така, якою ми її собі уявляли".

"Розкол, що так сильно проявився на цих виборах, справді глибокий, але - послухайте, що я скажу. Америка того варта. Наші діти того варті. Не втрачайте віри в країну, боріться за наші цінності - і ніколи, ніколи не здавайтеся", - заявила вона.

Тиждень тому, виступаючи перед своїми прихильниками і визнавши поразку на виборах, Клінтон сказала, що її суперникові Дональду Трампу потрібно дати шанс.

Відтоді вона не спілкувалася з пресою і не з'являлася на публіці, але одного разу її помітили в парку.

В американські ЗМІ також потрапили подробиці її телефонної розмови, в якій вона звинувачує у своїй поразці директора ФБР Джеймса Комі, який оголосив про початок нового розслідування щодо електронної пошти Гілларі Клінтон на посаді держсекретаря.

Також на цю тему

Новини на цю ж тему