США: обраного віце-президента Майка Пенса засвистали на Бродвеї

Копирайт изображения AP
Image caption Брендон Діксон зачитав звернення до Пенса

Коли обраний віце-президент США Майк Пенс прийшов на хіп-хоп мюзикл "Гамільтон" у Нью-Йорку в п'ятницю ввечері, глядачі зустріли його несхвальними вигуками.

Після шоу до політика звернувся актор мюзиклу.

На відео, викладених в соцмережах, видно, що коли Пенс увійшов у залу, хтось йому зааплодував, але більшість відвідувачів вигукували щось несхвальне.

Після закінчення шоу, коли політик збирався покинути зал, один із акторів покликав його назад.

Темношкірий виконавець Брендон Діксон зачитав звернення до Пенса з листка. Спершу він подякував глядачам за те, що вони прийшли, а потім сказав: "Віце-президенте, я бачу, ви йдете, але сподіваюся, ви послухаєте нас ще кілька хвилин".

Коли в залі знову залунали несхвальні вигуки, він заявив: "Тут нема чого освистувати, пані та панове, ми розповідаємо історію кохання".

"Майку Пенсе, ми раді вітати вас тут. Ми - американці різного походження, які стривожені і стурбовані тим, що ваша нова адміністрація не буде захищати нас, нашу планету, наших дітей, наших батьків", - сказав актор.

Кампанію обраного президента США Дональда Трампа не раз критикували через неоднозначне ставлення до меншин.

Майк Пенс, коли був губернатором Індіани, підтримував численні спроби заборонити одностатеві шлюби.

Копирайт изображения Getty
Image caption Майк Пенс говорив з паном Джонсоном про те, як побудувати міцні відносини між Британією і США

На одному з виступів для переважно білої аудиторії у штаті Мічиган Дональд Трамп заявив, що афроамериканці живуть в злиднях, і що в них погані школи.

Його також активно підтримували групи прихильників переваги білої раси. Після того як лідер Ку-клукс-клану під час виборчої кампанії сказав, що підтримує Трампа, політику знадобилося кілька днів, щоб дистанціюватися від цих заяв, через що його гостро критикували.

Кілька разів прихильники Трампа нападали на чорношкірих демонстрантів на мітингах на його підтримку.

Новини на цю ж тему