Financial Times: у Європі - бум хостелів

Радбез ООН Копирайт изображения Getty Images

Чим загрожує анти-ізраїльська резолюція Радбезу ООН, що буде зі спадком подружжя Обами після того, як у Білому домі оселиться Дональд Трамп, та як мілленіали-бізнесмени змінюють готельний бізнес? Про це - в огляді англомовної преси.

Резолюція "проти миру"

Голосуванням "проти миру" видання Times називає резолюцію Радбезу ООН, що закликає Ізраїль припинити будівництво поселень на окупованих палестинських територіях.

"Найбільшою надією для Ізраїлю та Палестини залишається двостороннє рішення, проте останній крок ООН лише посилює ізоляцію Ізраїлю та зменшує імовірність досягнення миру", - пише видання у своїй редакторській статті.

Times нагадує, що вперше за 40 років під час голосування за антиізраїльську резолюцію ООН, США не застосували своє право вето.

Ізраїль не згоден з такою позицією, так само як і новообраний президент США Дональд Трамп.

Проте, рішення залишатиметься в силі, доки принаймні Росія чи США не застосують своє право вето аби його скасувати.

"Ланцюгова реакція, спричинена цим рішенням, виглядає похмуро", - каже Times.

Читайте також:

Резолюція посилить позиції прихильників жорсткої позиції у Палестині, а також "ворогів" Ізраїлю у регіоні та за його межами. А у самій країні це підштовхне прем'єр-міністра Біньяміна Нетаньяху "ще більше вправо". Найбільшою ж жертвою стане двостороння угода між Ізраїлем та Палестино, каже видання.

На практиці ж, врегулювання ситуації потребуватиме "поетапного процесу обміну територіями, що потребує ретельного моніторингу", вважає редакторський колектив видання.

"Це, у свою чергу, залежатиме від рівня довіри та доброї волі обох сторін. І того й іншого наразі не спостерігається", - підсумовує Times.

Спадок подружжя Обами під загрозою?

Копирайт изображения Getty Images

Дональд Трамп становить загрозу не лише спадку 44-го президента США Барака Обами, а й доробку його дружини Мішель Обами, каже Washington Post.

"Загроза", яку складає Дональд Трамп для спадку президента Обами була очевидною ще з перших днів його кампанії, коли він пообіцяв скасувати деякі з ініціатив чинного голови Білого дому, зазначає газета.

Проте, під загрозою можуть опинитися і певні зміни у галузі охорони здоров'я та здорового харчування, яких вдалося досягти Мішель Обамі, додає видання.

Washington Post нагадує, що дружина президента США протягом восьми років очолювала кампанії, спрямовані на боротьбу з ожирінням у країні.

За словами експертів, деякі з її ідей дали позитивні результати, у тому числі і зниження рівня ожиріння серед дітей.

Та з огляду на те, з яким "скептицизмом" пан Трамп ставиться до деяких урядових ініціатив, під загрозою можуть опинитися спроби "побороти епідемію національного масштабу", бояться вони.

"Ми можемо лише робити припущення щодо цього, та я дуже стурбована", - газета цитує американського експерта у галузі здорового харчування Міріам Нельсон.

Так, згідно з даними досліджень, 17% дітей та 38% дорослих у США мають надмірну вагу - і ця цифра не змінювалася протягом останніх 10 років.

Нова ера хостелів

Копирайт изображения Getty Images

Європейські хостели стоять на порозі буму і мають завдячувати цьому мілленіалам, каже Financial Times.

Газета публікує статтю, у якій розповідає про те, як бізнесмени-мілленіали поступово змінюють обличчя індустрії завдяки своїм вподобанням у виборі тимчасового житла для ділових поїздок.

Нове покоління підприємців та стартаперів віддає перевагу доступному виду розміщення, що збільшує популярність конкурентів хостелів, йдеться у статті.

Так, у таких європейських містах як Амстердам, Стокгольм та Рим, вже з'явилася мережа так-званих "хостелів вищого ґатунку", які успішно поєднують комфортне розміщення з демократичністю цін. Окрім традиційних конференц-залів, вони пропонують мастер-класи з дегустації кави та оренду електровелосипедів, наприклад.

І не варто думати про хостел, як про дешеве місце для ночівлі, що асоціюється з мандрівниками-одинаками чи групою студентів. У хостелах нового покоління ціни за кімнату можуть сягати 300 доларів за ніч, каже видання.

За словами експертів, популярність таких хостелів зростатиме, адже зниження цін на авіаперельоти свідчить про те, що у відрядження частіше відправлятимуть не топ-менеджмент, а молодших спеціалістів.

Окрім цього, вони приваблюватимуть компанії, які не поділяють традиційного підходу до корпоративних "бонусів".

Так, серед клієнтів нового покоління хостелів вже значаться такі бренди як Facebook, MTV, Google, Uber та Nike, підсумовує Financial Times.

Огляд преси підготувала Тетяна Кирилюк, ВВС Моніторинг

Також на цю тему

Новини на цю ж тему

Асоційовані інтернет-сайти

ВВС не несе відповідальність за зміст зовнішніх інтернет-сайтів