Іноземні ЗМІ: чи потрібна працівникам перерва на секс?

працівники

Автор фото, Science Photo Library

Іноземні ЗМІ пишуть про те, чи впровадять у Швеції годинну перерву для занять сексом, де відкриють перший будинок для літніх представників ЛГБТ-спільноти у Британії, чому папа Римський вважає, що іноді краще бути атеїстом ніж католиком і як убезпечити дитину від ожиріння.

Годинна перерва для сексу

Депутат міської ради шведського міста Евертурнео запропонував надавати службовцям щотижневу годинну оплачувану перерву, аби вони могли піти додому та зайнятися сексом, пише New York Times.

На думку 42-річного депутата Пера-Еріка Мускоса, "право на субсидований секс" дозволить поліпшити демографічну ситуацію в місті, "додати пікантності тривалим шлюбам" і покращити моральний стан чиновників.

"Ми маємо сприяти дітонародженню. Я вважаю, що секс у дефіциті. Повсякденне життя сповнене стресами, вдома - діти. Це могло би стати можливістю для пар провести час разом, лише одне для одного", - каже депутат.

Ініціатива пана Мускоса потрапила на перші шпальти шведських і світових ЗМІ та викликала цілий спектр різноманітних реакцій - від схвалення до насмішок та критики.

Сексолог Малін Ганссон привітала ідею, додавши, що "впровадила б її у всій країні".

Водночас соціолог Лотта Дельве вважає "безглуздим" обов'язковий секс для службовців, а колега пана Мускоса, Томас Ведестіг, висловив одразу кілька застережень. Наприклад, що робити людям, які не мають сексуальних партнерів, не хочуть займатися сексом чи мають медичні протипоказання?

"Не думаю, що це справа роботодавця - казати службовцю йти додому на годинку і наробити діточок. Я розмовляв із кількома літніми джентльменами, які сказали, що однієї години для них не досить", - цитує Ведестіга New York Times.

Папа розкритикував лицемірів

Автор фото, EPA

Папа Римський Франциск вважає, що краще бути атеїстом, ніж лицемірним католиком, пише Guardian. Під час проповіді у своїй резиденції понтифік різко розкритикував людей, які живуть "подвійним життям".

За словами папи Франциска, існує чимало тих, хто виставляє напоказ віру та відвідування церкви, але відмовляються визнати, що їхнє життя "не є християнським".

"Є чимало таких католиків, і вони спричиняють скандал. Скільки разів ми всі чули, як люди кажуть: якщо та людина - католик, то краще бути атеїстом", - заявив Папа Римський.

Ця проповідь стала черговою в серії закликів лідера Католицької Церкви до священників і пастви жити так, як вчить християнська віра, пише Guardian.

Як убезпечити дитину від ожиріння

Автор фото, PA

За один день діти споживають стільки цукру, скільки міститься у 20 шматочках шоколадного печива, пише Daily Mirror з посиланням на дослідження вчених Obesity Health Alliance.

"Більшість батьків ніколи б не дали дітям 20 шматків печива на день, але оскільки в нашій їжі та напоях так багато цукру, дуже часто важко знати напевно, скільки саме споживають дітлахи", - каже дослідник Моді Мватсама.

Тому вона та її колеги закликають виробників зменшити вміст цукру в продуктах, як до цього зробили із сіллю, аби запобігти кризі ожиріння.

Крім того, вважає експерт Сара Тул, такий крок із боку виробників дозволить суттєво збільшити шанси у боротьбі з 11-ма найпоширенішими типами раку.

"Підтримання здорової ваги - найкраще, що можуть робити люди для зменшення ризику захворіти на рак", - цитує пані Тул Daily Mirror.

Будинок для літніх геїв

Автор фото, AFP

У Манчестері відкриють перший у Великій Британії будинок для літніх представників ЛГБТ-спільноти, пише Independent.

За підрахунками місцевих чиновників, у місті 7 тисяч геїв, лесбіянок, бісексуалів і трансгендерів, і в майбутньому їхня кількість може зрости.

За словами заступника місцевої ради Бернарда Пріста, необхідно підтримати літніх людей, "поки не пізно".

"Ця схема допоможе підтримати тих, хто інакше мали би проблеми з пошуками житла", - каже політик.

За дослідженнями, більшість представників ЛГБТ-спільноти вважають, що з віком вони матимуть проблеми через свою сексуальну орієнтацію.

"Упередження та дискримінація може бути справжньою проблеми для літніх представників ЛГБТ-спільноти. Люди не мають стикатися з перспективою того, що з віком їх оточуватимуть ті, хто не сприймає їхню сексуальність чи статеву ідентичність", - цитує Independent депутата міської ради Манчестера Бева Крейга.

Ілля Глущенков, Служба моніторингу ВВС