Британські ЗМІ: все складається на користь Джошуа?

Кличко і Джошуа Копирайт изображения EPA

Прогнози на бій Кличко-Джошуа, аналіз 100 днів "короля Дональда" та релігійні репресії - в огляді британської преси 29 квітня.

Чи буде повтор бою Алі-Форман?

Бій Кличко-Джошуа буде цікавим поєдинком досвіду проти молодості, вважає британська Daily Telegraph.

Поки що все складається на користь Ентоні Джошуа, і "лише психологічна стійкість та бажання реабілітуватися після поразки від Ф'юрі" можуть привести Володимира Кличка до перемоги, вважає видання.

Джошуа молодший, важчий та має кращу техніку, але Кличко має досвід контролю поєдинків, пише видання. Воно прогнозує, що Джошуа одразу ж піде в атаку, намагаючись вирішити долю двобою у перших раундах.

Якщо ж йому не вдасться травмувати Володимира у перших шести раундах, Кличко може повернути шальки терезів на свою користь. Але такий сценарій видання важає малоймовірним.

"Джошуа зупинить Кличко у перших 5 раундах, його енергія, сміливість, вибуховість та молодість - це забагато для старих ніг Кличка", - пише видання.

Промоутер Джошуа Едді Хірн був більш обережний у власних оцінках.

"Я думаю, будь-що може статися у цьому поєдинку, але я вважаю, що перемога Ентоні Джошуа робить його найбільшою зіркою у світі боксу", - сказав він в інтерв'ю виданню.

"І це підніме бокс до повністю нового рівняю. Я вважаю, ми на порозі чогось дуже, дуже цікавого. Але ми також усвідомлюємо і загрози, і ми знаємо, що це бій з шансами 50 на 50. Володимир має досвід та багато небезпечних якостей, що можуть створити проблеми для Ентоні", - додав промоутер.

Тренер чемпіона IBF у напівсередній вазі Келла Брука, Домінік Інгл, вважає, що досвід у боксі має велику роль:

"Мені цікаво, чи зможе Кличко використати усі свої знання аби компенсувати фізичні переваги Джошуа, як зробив Мохаммед Алі, коли він вимотав непереможного Джорджа Формана у 1974 році", - каже він.

"100 днів при дворі короля Дональда"

Копирайт изображения EPA

У статті під такою назвою Financial Times аналізує роботу президента США Дональда Трампа через три місяці президентства.

"Витоки компромату, зміни в обіцяному політичному курсі та боротьба за владу домінували у перші 100 днів", - вважає британське видання.

Порівнюючи теперішнього президента із попередниками, Financial Times описує Джорджа Буша як директора корпорації, Барака Обаму як професійного головнокомандувача, а Дональда Трампа як короля реаліті-шоу.

"Трамп - це скоріше монарх. Він любить мати придворних. Його двір має багато різних фігур, і навіть підлесників", - цитує видання голову Newsmax Media та друга президента, Кріса Радді.

Що стосується виконання передвиборчих обіцянок, то тут серед здобутків президента видання вбачає впровадження обмежень для лобістів, замороження кількості працівників уряду, вихід з торгової угоди про тихоокеанську співпрацю та ухвалення будівництва нафтопроводу з Канади до США.

Однак Трамп змінив свою позицію щодо відносин з Китаєм.

Всупереч своїм передвиборчим заявам про те, що Китай є найбільшим маніпулятором валютних курсів, після виборів Трамп пом'якшив свою позицію, і зараз намагається переконати Пекін збільшити тиск на Північну Корею, аби зупинити її ядерну програму.

Також залишаються невиконаними обіцянки побудувати стіну на кордоні з Мексикою та скасувати медичну програму, запроваджену Бараком Обамою.

Стрілок проти мусульман

Сто днів Трампа були також відзначені його промовою на зустрічі з Національною Стрілковою Асоціацією, повідомляє Independent.

Ця впливова лобістська організація власників зброї підтримала його на виборах та пожертвувала мільйони на президентську кампанію.

Тож, вперше з 1983 року, президент виступив із промовою для представників цієї асоціації, зазначає видання.

Трамп запевнив у своїй підтримці права американців на зброю, що забезпечене другою поправкою до конституції.

"У моїй особі ви маєте справжнього друга та прихильника у Білому домі", - сказав він.

Через 100 днів після початку роботи, Трамп продовжує обіцяти побудувати стіну на кордоні з Мексикою та заборонити мусульманам в'їзд до США.

"Нам потрібна стіна. Ми побудуємо стіну", - запевнив він, хоча грошей на неї у бюджеті на цей рік не виділено через супротив демократів у Конгресі.

Релігійні репресії

Копирайт изображения Getty Images
Image caption У Росії діяльність "Свідків Єгови" визнали екстремістською і заборонили

Росія потрапила до списку найбільших порушників свободи віросповідання, пише тижневик Economist.

До нього також увійшли Центральноафриканська Республіка, Нігерія, Пакистан, Сирія та В'єтнам, і ще три недержавні структури - "Ісламська держава" у Сирії та Ірані, Талібан у Афганістані та "Аль-Шабаб" у Сомалі.

Американська Комісія з питань міжнародної релігійної свободи, яка склала список, каже, що переконалася у правильності свого вибору після того, як російський суд заборонив діяльність "Свідків Єгови". Рішення вимагає закриття близько 400 осередків цієї релігійної течії по всій країні.

"Свідки Єгови" перебувають у конфлікті з урядами багатьох країн, часто через відмову від несення військової служби", - зазначає видання.

Росія - найяскравіший приклад у песимістичних результатах американського дослідження численних, часом жахливих, форм пригнічення свободи совісті та віросповідання різними країнами світу та екстремістськими групами, пише видання.

Огляд підготував Сергій Арсентьєв

Також на цю тему

Новини на цю ж тему

Асоційовані інтернет-сайти

ВВС не несе відповідальність за зміст зовнішніх інтернет-сайтів