Преса про бокс: Джошуа зупинив "легендарного Кличка"

джошуа Копирайт изображения Getty Images

Британські ЗМІ змагаються у хвалебних одах Ентоні Джошуа, водночас зазначаючи силу волі та майстерність "легендарного" Володимира Кличка. Реакція на мегабій Джошуа-Кличко - в огляді преси.

"Негайний реванш"

Володимир Кличко хоче "негайного реваншу" з Ентоні Джошуа, пише Daily Mail.

"Схоже, що другий бій старих спаринг-партнерів може стати реальністю після того, як Кличко заявив, що в контракті на бій був пункт, що дає йому право на реванш", - веде далі видання.

"Звичайно, цей пункт є у нас в контракті, і я зацікавлений [в реванші] просто зараз", - заявив Володимир у післяматчевому інтерв'ю.

Водночас, українець виявив бажання якомога швидше проаналізувати свою поразку, пише Daily Mail.

"Сутність чемпіона"

На момент зупинки поєдинку, Володимир Кличко поступався Ентоні Джошуа у суддівських записах, пише Telegraph, додаючи, що лише один з трьох суддів віддавав перевагу українцю.

Видання співає дифірамби тріумфу британця, який зумів витримати "навчання важких кулаків великого колишнього чемпіона", та робить наголос на "чемпіонському дусі" українця.

"Який же ж урок боксу він був змушений пройти проти Кличка, який мобілізував щось велике зі своїх 41-річних ніг. Пропустивши удар та опинившись на настилі рингу, Доктор Сталевий Молот продемонстрував глибокі резерви та найкращий приклад сутності чемпіона. Те, як Кличко вийшов на шостий раунд, було неймовірним, а цей фестиваль поваги перетворився на боксерську шахову партію на всі часи", - пише Telegraph.

"Елітний боєць"

"Ентоні Джошуа нокаутував Володимира Кличка в 11-му раунді в одному з найвеличніших поєдинків усіх часів", - пише Sun.

Видання нагадує, що Володимир не програвав нокаутом понад 13 років. Востаннє українця нокаутував Леймон Брюстер ще в далекому 2003 році.

Водночас, веде далі Sun, попри свою поразку Кличко довів, що він залишається "елітним бійцем".

"Це був не лише його перший поєдинок за майже півтора року. Він також мав впоратися із психологічним ударом після першої поразки за 10 років, і виходив у ринг не фаворитом. Попри нокаут, ця поразка була зовсім не схожа на руйнівні невдачі в двобоях із Леймоном Брюстером і Коррі Сандерсом. Він вийшов на бій легшим, ніж у попередні сім років, та виглядав різким та вправним. Він продемонстрував, що все ще залишається боксером світового рівня", - пише Sun.

Копирайт изображения Getty Images

Джошуа "вижив"

"Опинившись на незнайомій території, хоробрий Ентоні Джошуа вижив після жорстокого випробування від Володимира Кличка", - пише Mirror.

Британець вперше в кар'єрі опинився в нокдауні, веде далі видання, але зумів "зупинити легендарного Кличка".

"Перебуваючи на межі грандіозної поразки, Ентоні Джошуа здобув грандіозну перемогу неймовірною серією ударів в 11-му раунді," - пише видання.

Втім, поєдинок настільки виснажив британця, що в нього "не було сил навіть підняти руку чи посміхнутись".

Говорячи про перспективи Джошуа, "пацана з вулиці, який зараз коштує набагато понад 30 мільйонів фунтів та все ще живе із мамою", Mirror пише, що в найближчий час боксер переживатиме "біль" та "екстаз" своєї великої перемоги.

"Скромність та повага"

"Скромність та повага - це ті рідкісні якості боксера, які виграли бій для Джошуа", - пише Guardian.

На думку видання, те, що британець не говорив образливо про Володимира Кличка до бою, робить його "нетиповим боксером".

"Єдине, за що його критикували перед вчорашньою перемогою, це те, що він наважився проігнорувати загальноприйняті у боксі норми. Під час підготовки, він відмовлявся погано говорити про свого українського опонента, при цьому допускаючи можливість поразки, що є майже єрессю в боксі", - веде далі видання.

І навіть після перемоги Ентоні віддав належне Володимиру, заявивши, що українець є "рольовою моделлю як у ринзі, так і поза ним".

Guardian зазначає, що Кличко був "так само ввічливим у своїй поразці".

"Два джентльмени билися один з одним. Сьогодні Ентоні був кращим. Він піднявся [після нокдауну], продовжив битися та виграв титул", - цитує українця видання.

Копирайт изображения Getty Images

"Золотий хлопчик британського боксу"

"Джошуа продемонстрував неймовірну силу в останніх раундах аби вийти зі складної ситуації, в яку його поставив підступний екс-чемпіон", - пише Independent.

На думку видання, на початку 11-го раунду здавалось, що "золотий хлопчик британського боксу втратить свою золоту облямівку".

Втім, 27-річний Джошуа "зберіг запас жорстокої, руйнівної сили". Вийшовши у ринг "наче потяг", він два рази відправив українця на настил рингу і зрештою змусив втрутитись рефері, який зупинив поєдинок.

"Зрештою, ніхто не може звинуватити Джошуа, що він переміг легко. Він бився із старішим та повільнішим Кличком, але також більш голодним Кличком, якого ми знали в останні роки, і Джошуа частенько не знав, що робити. Але саме в такі моменти перевіряється справжність володаря титулу, а мильні бульбашки легко проколюються. Джошуа дав переконливу відповідь і довів, що він заслуговує бути чемпіоном", - пише Independent.

Ілля Глущенков, Служба моніторингу ВВС

Новини на цю ж тему