Культогляд: Том Генкс у ролі Купідона

том генкс Копирайт изображения Getty Images

В огляді культурних подій тижня, про які пише західна преса:

  • Нова екранізація легендарного детективу Агати Крісті.
  • Том Генкс у ролі Купідона.
  • Як президентство Трампа вплинуло на культурне життя.
  • Новий серіал Дженіфер Енністон і Різ Візерспун.

Нове життя легендарного детективу

Хурделиця, дим, що здіймається з паровоза, та припорошена снігом залізнична колія - все це глядач не просто побачить на екрані, а й відчує під час перегляду екранізації відомого детективу Агати Крісті "Вбивство в "Східному експресі". Принаймні в цьому запевняє режисер Кеннет Брана.

"Я хотів, щоб ви відчули сніг і запах паротягу, хотів залишити всі сильні сторони оригінального матеріалу і позбутися надто знайомих деталей", - сказав режисер в інтерв'ю Guardian.

Шанувальників детективу можуть здивувати певні відхилення від твору. Так, змін зазнали місця, деякі герої і навіть їхні мотиви. Проте ключові деталі відтворені неперевершено точно, наголошує видання.

Сам пан Брана окрім режисури ще й грає головну роль - детектива Еркюля Пуаро. Guardian зазначає, що він додав цьому персонажу глибини, зробивши його "більш активним, пристрасним і самотнім".

Копирайт изображения Alamy

Еркюля Пуаро грали близько 20 акторів, і дехто з них вже почав асоціюватися з цим персонажем.

Актор-режисер зізнався, що припинив дивитися екранізації інших детективів, в яких фігурує Пуаро, щойно зрозумів, що гратиме його сам. Мовляв, не хотів копіювати колег.

Над образом, зокрема легендарними вусами детектива, працювали близько дев'яти місяців.

"Мені подобається фраза Крісті - "найдивовижніші вуса Англії", - шуткує пан Брана.

В український прокат фільм вийшов 9 листопада.

Том Генкс - купідон

Актор Том Генкс багато знімався в романтичних комедіях, тож кому, як не йому, знатися на тому, як освідчуватися коханій.

Нещодавно володарю Оскара довелося зімпровізувати в ролі Купідона під час презентації його книжки "Непересічна особистість: кілька історій", розповідає Huffington Post.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Генкс на одній із презентацій своєї книжки

Відповідаючи на запитання шанувальників, актор витяг із кошика записку і прочитав вголос: "Запитання від Райяна до Ніккі Янг. Ніккі, ти станеш моєю дружиною"?

Том Генкс запросив здивовану дівчину на сцену і запропонував сісти на своє місце. Там бойфренд і подарував їй обручку. Пані Янг відповіла "так".

За її словами, це була "найепічніша шлюбна пропозиція", яку вона колись чула.

До того ж вона велика шанувальниця Тома Генкса.

Рік із Трампом

Копирайт изображения Getty Images

Рівно рік тому американці обрали президентом Дональда Трампа. Це рішення вплинуло не лише на світовий політичний ландшафт, а й на культурне середовище, пише Independent.

З нагоди річниці видання пропонує згадати, як на подію відреагували актори, коміки та музиканти та як це втілилося в їхній творчості.

Ведучі розважальних телешоу, наприклад, отримали безмежну кількість матеріалу для жартів. Чого варті лишень епізоди популярного шоу Saturday Night Live, в яких новоспеченого господаря Білого дому грає Алек Болдуін.

Завдяки своєму таланту та бездоганній грі, актор отримав нагороду Еммі, а перехожі кілька разів навіть плутали його з президентом, пише видання.

А канал Comedy Central створив окреме шоу під назвою "The President Show", в кожній серії якого комедійний персонаж Дональда Трампа висловлювався з різних питань.

Не обійшлося без згадок про президента і під час вручення нагород у кіно- та теле- індустрії, зазначає видання.

Музиканти також не оминули пана Трампа увагою. Так, в одному з кліпів репера Снуп Догга з'являється людина в образі президента та масці клоуна.

А Емінем пішов ще далі, записавши емоційне відео з нищівною критикою на адресу американського лідера.

Культогляд: Камерон зніме "Аватар-2"

Культогляд: Леді Гага оголила душу

Apple, Еністон і Візерспун

Копирайт изображения Getty Images

Компанія Apple перемогла в боротьбі за право знімати новий телесеріал, який продюсуватимуть Дженніфер Еністон і Різ Візерспун, повідомляє Billboard.

Угоду з техногігантом уклали на два сезони - загалом із 20 серій.

Події розгортатимуться довкола ранкової інформаційної програми на одному з телеканалів і розповідатимуть про проблеми, з якими стикаються жінки та чоловіки, готуючись до ефіру.

Окрім продюсування проекту, Візерспун та Еністон зніматимуться в серіалі.

Для Apple це другий подібний проект. Нещодавно компанія уклала угоду щодо зйомок продовження антології Стівена Спілберга "Дивовижні історії", зазначає видання.

Служба моніторингу ВВС

Новини на цю ж тему