Політагіт, Дем'янюк і Тиціан в Одесі

Юлія Тимошенко і Віктор Ющенко
Image caption Тимошенко і Ющенко: хто кого?

Юлія Тимошенко клеїть президента – “Коммерсант-Украина” розповідає, що до приїзду Юлії Тимошенко співробітники її передвиборчого штабу у Львові замінили рекламу Віктора Ющенка своєю.

Таким чином, як пише видання, між співробітниками штабів двох кандидатів у президенти розгорівся скандал. Йдеться про два біл-борди, на яких, за договором, має висіти реклама Віктора Ющенка.

Представники рекламної компанії, якій вони належать, заявили, що спробували виправити ситуацію, але їм перешкодила міліція, яка нібито охороняла рекламу Юлії Тимошенко.

Примітно, що у штабі БЮТ не заперечують своєї причетності до того, що відбулося, але запевняють, що мали на це право.

А “Сегодня” пише, що львівський штаб Віктора Ющенка вже готує звернення в прокуратуру і ЦВК з цього оприводу. Окрім цього видання розповідає, що у Львові агітацією Тимошенко заклеїли і рекламу іншого кандидата – Сергія Тігіпко.

Тиціан в Одесі

“Факти” розповідають про знайдену в Одесі картину Тиціана. Зокрема видання пише, що експертиза підтвердила, що полотно, яке кілька десятиліть зберігалося в запасниках Одеського музею західного і східного мистецтва, належить пензлеві італійського художника Тиціана, і її оцінюють в 200 мільйонів доларів.

Дирекція музею вважає, що унікальна знахідка – компенсація за вкрадене рік тому полотно Караваджо вартістю 100 мільйонів доларів.

А втім, як пише “Газета по-киевски”, авторство картини “Портрет венеціанського дожа Джироламо Пріулі” під великим питанням. В “Ермітажі”, приміром, фахівці якого вивчали результати експертизи знайденої в Одесі картини, категорично заперечують те, що полотно належить Тиціану. На їх думку, це робота його учня.

Дем’янюк як несподіваний герой націоналістів

Дим солідарності -“Україна молода” пише, що протестуючи проти суду над Іваном Дем’янюком, націоналісти закидали димовими шашками посольство Німеччини.

Image caption Свободу для 89-ти річного Дем'янюка вимагали біля посольства у Києві

Видання вважає, щоне всім подобається показовий суд над 89–річним американським українцем Іваном Дем’янюком, якого звинувачують у винищенні євреїв у нацистських концтаборах.

На початку цього тижня, у вечір понеділка, група активістів націоналістичної організації «Український автономний спротив» влаштувала «ненасильницьку атаку» на посольство Німеччини в Києві.

З вигуками «Свободу Івану Дем’янюку!» та «Геть поліцейську державу!» хлопці зв’язали ручки вхідних дверей до посольства ланцюгом із замком, а потім розкидали перед посольством димові шашки.