''Вільна Одеса'' про новий вид тарганів Tarakanus Politicus

Один із депутатів Блоку Юлії Тимошенко в день, коли Юлія Тимошенко оголосила про "чистки" в лавах її сили, сказав, що підтримує перехід Андрія Портнова у команду при владі.

Пана Портнова цими вихідними призначили заступником керівника адміністрації президента.

У коментарі, який публікує "Газета-по-українськи", депутат від БЮТ Святослав Олійник сказав: "Андрій Портнов перейшов з політики на державну службу. Саме так це і є, і треба розуміти, що коли закінчилися виборчі процеси, країна входить у нормальний період, коли треба зрозуміти, що крім політичного процесу, є ще й інші".

"Портнов прийняв пропозицію Президента, перейшов на державну службу, залишив політичну діяльність. Я його абсолютно підтримую в цьому рішенні, оскільки знаю, що людина з таким потенціалом, як у нього, повинна все ж таки витрачати свої сили не тільки на політичну діяльність, яка дуже часто має характер взаємного критиканства, а він може реально працювати і бути дуже корисним у тих сферах і галузях, у яких він працює", - сказав пан Олійник.

На парламентських виборах до влади прийде опозиція?

Він переконаний, що інтелектуальні зусилля Портнова і його досвід будуть слугувати країні, і в цьому напрямку Україна отримає продуктивні результати.

"А політичну риторику варто залишити для парламенту. Там достатньо і без Портнова спеціалістів з того, як і кого критикувати", - додав пан Олійник.

"Газета по-українськи" вміщує прогноз колишнього керівника секретаріату президента Ющенка, Олега Рибачука, щодо подальшої ситуації в Україні.

Пан Рибачук зокрема прогнозує, що на наступних парламентських виборах до влади прийде опозиція.

Він також вважає, що впродовж найближчих років покращення рівня життя не відбудеться.

За словами Олега Рибачука, Віктор Янукович не матиме більшості у парламенті, а місцеві органи влади не будуть пропрезидентськими.

Він додає, що новопризначені губернатори сьогодні, по суті, є керівниками обласних осередків Партії регіонів, тому вся відповідальність по всій країні лягає на одну партію.

Tarakanus Politicus на перегонах в Одесі

На сайті "Вільна Одеса" - стаття "Вдаримо тарганодромом по політиканству".

Цими вихідними у місті відбулися перші у новітній історії міста перегони тарганів, які організував Комітет оборони Одеси.

Як твердить видання, майданчик для перегонів символізував одеську політичну арену, а самі гонщики вже надто нагадували місцевих політиканів, тому їх і назвали Tarakanus Politicus.

Як вважають організатори, їх об'єднує бажання перемоги будь-якою ціною.

Зокрема, "Вільна Одеса" твердить, що таргани надто схожі на псевдо-опозиціонерів, які перебігають з однієї смуги на іншу.

Представників унікального підвиду TarakanusPoliticus згодом роздавали всім охочим.

За що візьметься новий губернатор Київської області

А "Столичним Новостям" дав інтерв'ю новий губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк, який раніше був заступником голови Ради міністрів Криму та заступником голови Служби безпеки України.

Він каже, що президент запропонував йому очолити один із найвідоповідальніших осередків.

Пан Присяжнюк твердить, що першочерговим завданням на посаді буде погашення заборгованості по заробітній платні, створення нових робочих місць, боротьба з корупцією і відродження села.

Він додає, що навчить деяких мерів, як заохотити інвестиції для розвитку регіонів, і наголошує, що потрібно побудувати роботу таким чином, щоб повернути довіру людей до влади.