ДТ: про нові відставки в уряді Азарова

Тижневик "Дзеркало тижня" передбачає, що "на злеті політичного сезону настрій зіпсований практично у всіх міністрів уряду Миколи Азарова" і слід чекати нових відставок у Кабміні.

Image caption Чи втримається сам Микола Азаров до вересня?

На думку часопису, зі спокійною душею вирватися на тиждень до Криму можуть собі дозволити хіба що глава МЗС Костянтин Грищенко, міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов, голова Мін'юсту Олександр Лавринович і, мабуть, глава Мінпаливенерго Юрій Бойко.

До решти міністрів у тієї чи іншої групи впливу Партії регіонів є ті чи інші серйозні претензії, які з вересневим відкриттям сесії цілком можуть бути реалізовані. «Нам вистачає влади. Але я відчуваю, що нам не вистачає мізків », - цитує ДТ Віктора Януковича з розмови з одним із народних депутатів.

Н адумку часопису, з різних міркувань в надрах малого Кабінету міністрів виникла ідея зменшення складу уряду, згідно з якою, не тільки не підлягає відновленню пост віце-прем'єра з гуманітарних питань, звільнений Володимиром Семиноженком, але й можуть потрапити під скорочення ще три віце-прем'єра з решти шести.

Основними претендентами на збереження крісел є Андрій Клюєв, Борис Колесников і віце-прем'єр з питань економіки і реформ, яким поки є Сергій Тігіпко. Можливо будуть об'єднані й деякі міністерства.

А ось чи змінить у вересні Тетяна Бахтєєва міністра охорони здоров'я Зіновія Митника, Віктор Балога - міністра МНС Нестора Шуфрича, Олександр Кузьмук - міністра оборони Михайла Єжеля і т. д., президенту і прем'єру ще належить вирішити за час літнього затишшя. "Можливо, Миколі Яновичу пощастить дізнатися про вжиті кадрові рішення заздалегідь, а не як про відставку Семиноженко - з монітора, під час трансляції сесії парламенту"? - завершує Дзеркало тижня.

Новини на цю ж тему