Преса: Кейт і Вільям на Сейшеллах

Кейт та Вільям у день весілля
Image caption Кейт та Вільям у день весілля

Більшість британських видань у середу звертають увагу на вибір місця для проведення медового місяця принцом Вільямом для його дружиною.

Газета Times пише, що королівська родина нічого не коментує, а громадськість вважає, що це приватна справа, але у вівторок офіційний представник міністерства туризму Сейшельських островів підтвердив, що вони там.

Він сказав, що королівське подружжя у вівторок приземлилось у головному аеропорту, після чого їх переправили гелікоптером на неназваний приватний острів.

Видання твердить, що ця заява підтвердила попередні припущення у пресі та розлютила тих, хто вважає, що тепер фотографи можуть завадити спокійному медовому місяцю.

Times наголошує, що вона та багато інших видань вирішили не друкувати фотографії з відпустки Кейт та Вільяма, якщо їх офіційно не оприлюднить королівська родина.

Деякі газети кажуть, що точно знають, на якому саме острові подружжя, але не називають його. На Сейшеллах, нагадує видання, є лише 4 приватні острови.

Guardian пише, що інтерес до медового місяця стане випробуванням для відносин між королівською родиною та пресою. Родина Кейт Міддлтон у понеділок надіслала офіційну скаргу після того, як 4 газети вмістили фотографії з відпочинку в Іспанії Кейт, її сестри Піппи та їхньої матері Керол, одягнутих у купальники.

Газета нагадує, що Вільям та Кейт вже були на Сейшельських островах у 2007-му році. Тоді повідомляли, що Вільям назвав той відпочинок найкращим у його житті.