Преса: в Києві змітають парасольки та гумові чоботи

Останнє поновлення: Середа, 15 серпня, 2012 p., 07:07 GMT 10:07 за Києвом
Дощ

Продажі гумових чобіт та парасольок у Києві стрімко зросли

Українська преса в середу, 15-го серпня, пише про передвиборчу антирекламу, суд на нігерійським студентом, шенгенські візи і потоп у Києві.

"Переписала хату на кота"

З наближенням виборів збільшується кількість антиреклами на вулицях українських міст. Так, у Дніпропетровську з'явився білборд із зображенням бабусі в хустці і смугастого котика з написом "Взнала, що внук голосував за "Регіони", - переписала хату на кота", повідомляє газета "Україна Молода". Оригінальна реклама одного з дніпропетровських інтернет-видань швидко потрапила в соціальні мережі і дійшла й до голови обласної держадміністрації, члена Партії регіонів Олександра Вілкула, який, за твердженням сайту Дніпродзержинськ Online, дзвонив і вимагав "розібратися із цим неподобством".

Інший дніпропетровський сайт, Dndz.com.ua, дещо раніше розмістив білборд з написом "Ми крадемо і брешемо, а ви оберіть нас ще!" Його теж намагалися прибрати місцеві представники Партії регіонів, але сайт дивується, чому вони сприйняли цей рекламний щит як критику на свою адресу:"Цікаво, чому представники Партії регіонів сприймають ці повідомлення на свій рахунок? Напевно, немає диму без вогню?"

Нападник чи жертва?

У статті "Питома маса ганьби" газета "День" обурюється ставленням української Феміди до нігерійського студента в Луганську.

Тринадцятого серпня районний суд відхилив клопотання про зміну запобіжного заходу для Олаолу Сунками Фемі, який вже просидів більше дев'яти місяців у слідчому ізоляторі за звинуваченням у навмисному замаху на вбивство чотирьох людей. Йому загрожує довічне ув'язнення, але газета стверджує, що насправді нігерієць - жертва і йому просто довелося оборонятися шийкою розбитої пляшки від расистського нападу чотирьох місцевих хлопців і двох дівчат.

"Якщо нігерійського хлопця таки засудять, то це стане черговим ляпасом репутації нашої і без того не бездоганної держави"

"День"

"В основі обвинувачення немає нічого, крім показань "потерпілих", - пише газета, називаючи Фемі "невинною людиною".

"Якщо нігерійського хлопця таки засудять, то це стане черговим ляпасом репутації нашої і без того не бездоганної держави", - робить висновок газета.

Візи за гроші

"Віза до Європи? 900 євро - і жодних проблем!" - стверджує в заголовку свого журналістського розслідування "Комсомольская правда в Украине". За інформацією газети, в Україні назріває візовий скандал, адже поки багато законослухняних громадян отримують відмови в консульствах європейських країн, шенгенські візи можна без проблем купити за гроші у "сірих дилерів".

"І не потрібно вистоювати кілометрові черги, тижнями чекати відповіді і терпіти хамство єврочиновників під час так званих інтерв'ю", - пише видання. Воно наводить приклади вирішення візових проблем за гроші і розповідає про свою власну - і успішну - спробу знайти способи купити шенгенську візу зі "стовідсотковою гарантією".

Два лічильники

Київські таксисти не згаяли можливості заробити на зливах, що накрили Україну і її столицю, повідомляє "Сегодня". Подорож під краплями обійдеться вдвічі дорожче, пише газета. Вона публікує розповіді киян, які під час злив змогли замовити таксі тільки за подвійним тарифом

Висвітлюючи тему потопу, "Комсомольская правда в Украине" пише про величезне зростання продажів гумових чобіт і парасольок в Києві. Інтернет-магазини продали втричі більше гумового взуття в ці дні. Продавці на ринку кажуть про ще більший попит, пише газета.

Огляд підготував Геннадій Кот, Служба Моніторингу ВВС.

Більше на цю тему

Теґи

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS