Продюсери "вб'ють" одного із Сімпсонів - ЗМІ

Image caption Українці хочуть більше в ЄС ніж до Росії, вважають британські журналісти

Вибір України, бюджетні проблеми США, безробіття в Іспанії та доля родини Сімпсонів - в огляді міжнародної преси від 2 жовтня.

Доленосна Ялта

Якщо у 1945 р. в Ялті вирішувалася доля Польщі, то цього разу мова йшла про Україну, пише International Herald Tribune про цьогорічну конференцію "Ялтинська європейська стратегія".

"Вибір, який стоїть Україною, був окреслений максимально чітко на конференції минулого місяця: з одного боку - ЄС, з іншого - Росія", - пише видання.

Хоча проблема ув’язненої екс-прем’єрки Юлії Тимошенко є однією з серйозних проблем на шляху до євроінтеграції, зазначає видання, більш реальною є проблема "хронічно слабкої економіки".

Тому й глузували росіяни з ЄС на конференції, запитуючи: "Ви ще й Україну готові витягувати з фінансової кризи?"

Втім, на думку International Herald Tribune, на це питання ЄС "може відповісти ствердно, якщо у відповідь Україна погодиться взяти на себе зобов’язання провести змістовні реформи, як економічні, так і політичні".

"Якщо альтернативою є втягування України назад до історичних смертельних обійм відродженої російської імперії, Європа раптом стає вартою таких жертв", - додає видання.

"Що ж до Києва, якщо вибір полягає між наслідуванням прикладу Польщі та поверненням до залежності від Москви, українці точно оберуть перше", - робить висновок газета.

Бюджетний процес як вестерн

Ринки безболісно відреагували на припинення бюджетного фінансування в США, пише Guardian.

Частково це трапилося, тому що навряд чи хто очікував, що республіканці і демократи зможуть дійти згоди, частково - через припущення, що обидві сторони швидко "повернуться до тями", пояснює видання.

"Частково це відбулося через те, що через потрапляння до глухого кута Федеральна Резервна Система ще більш обережно ставиться до планів згортання об’ємів стимуляції економіки, задля якої вона щомісяця надає 85 млрд. доларів через програми кількісного пом’якшення. На думку Уол-Стріт, чим більше грошей виділяється за програмами кількісного пом’якшення, тим більше рівень зростання економіки, а це означає більші доходи компаній, - пише Guardian. - Додатковий плюс в тому, що відтермінування скорочення програм кількісного пом’якшення до 2014 р. полегшує тиск на валюти країн, що розвиваються".

Втім, на думку газети, проблема в тому, що деякі республіканці поводяться так, наче вони Клінт Іствуд в "Брудному Гаррі".

"У них два тижні зрозуміти різницю між Голівудом та реальним світом", - нагадує видання.

"Загублене покоління" Іспанії

Молодий іспанець із двома бакалаврськими та одним магістерським дипломом став обличчям так званого "загубленого покоління", пише Telegraph. Слава прийшла до нього після того, як він пожалівся в соціальних мережах, що не зважаючи на всі дипломи, змушений мити туалети в Лондоні, оскільки знайти роботу в Іспанії він не зміг.

"Я прибираю вбиральні. Якось до мене дійшло: я маю два дипломи з відзнакою і прибираю за людьми лайно в чужій країні. Ну, так, ще я роблю каву, протираю столи та мию чашки", - написав він у Facebook та Twitter.

Його емоціональний допис викликав шалений сплеск солідарності в Іспанії, де рівень безробіття серед молоді до 25 років нещодавно сягнув рекордних 56%.

Ця вікова група називає себе "втраченим поколінням" через відсутність можливостей в країні, пригніченій кризою, пише газета.

Кого втратять Сімпсони?

Двадцять-п’ятий сезон мегапопулярного мультсеріалу The Simpsons може стати останнім для одного з головних героїв, пише Daily Mail з посиланням на продюсера шоу Ала Джина.

Image caption Шанувальникам Сімпсонів, мабуть, важко уявити, що хтось із головних героїв серіалу може зникнути

Якого саме? Студія тримає це в таємниці.

"Я дам вам підказку, що актор, який озвучує цього героя, отримав "Еммі" за цю роль, але хто це, я вам не скажу", - заявив Джин.

Така підказка не багато дає, оскільки майже всі актори, які озвуч

ували головних героїв родини Сімпсонів, були нагороджені "Еммі".

Втім, актори не засмучуються "вбивчими" планами компанії, оскільки кожен з них озвучує декілька героїв серіалу, а тому ризик втрати роботи їм не загрожує, додає видання.

Огляд підготувала Марія Кондрачук, Служба моніторингу ВВС

Новини на цю ж тему

Асоційовані інтернет-сайти

ВВС не несе відповідальність за зміст зовнішніх інтернет-сайтів