ЗМІ: Європа не готова до нових санкцій

Літак Копирайт изображения EPA
Image caption Малайзіський авіалайнер збили у небі над Донецькою областю 17 липня

У вівторок, 22 липня, іноземна преса пише про можливість запровадження подальших санкцій проти Росії та її намагання перекласти провину за катастрофу малайзійського літака на Україну.

Не готові до санкцій

Видання Independent побоюється, що деякі європейські держави досі не готові погодитися на жорсткі санкції проти Росії. Намагання американських та британських дипломатів переконати європейських лідерів у необхідності запровадити обмеження проти Росії зайшли у глухий кут.

Дипломати з Франції та Німеччини кажуть про те, що вони навряд чи підтримають пропозицію Великобританії щодо широких санкції проти великих російських енергетичних, фінансових та оборонних компаній, пише видання. Британський прем'єр Девід Камерон висловив своє розчарування "занадто обережною" позицією європейських лідерів, зокрема французького президента Франсуа Олланда та канцлера Німеччини Ангели Меркель. За словами видання, Франція не хоче погоджуватися на санкції, адже це скоріш за все скасує великий контракт про продаж Росії десантних кораблів Містраль.

Німеччина у свою чергу побоюється, що санкції можуть тільки зашкодити, відвертаючи Росію від тісної співпраці у розслідуванні падіння літака та ускладнюючи Путіну завдання припинити підтримку сепаратистів на сході України. Багато залежатиме від позиції Нідерландів, які втратили у катастрофі 193 громадянина, вважає газета. Країна повинна визначитися, чи подальші санкції проти Росії допоможуть розслідуванню, чи навпаки завадять йому.

"Держава-терорист"

Польське видання Rzeczpospolita закликає до жорсткішої позиції ЄС щодо Росії. Головний редактор видання Богуслав Хработа пише, що якщо Європа не продемонструє характер, то справа збитого малайзійського лайнера скінчиться, як і справа катастрофи польського Ту-154. Навіть якщо не брати до уваги причини катастрофи польського літака, "Росія повела себе як держава-терорист", - пише автор.

Адже вона досі не віддала Польщі рештки літака, які і далі лежать на майданчику поряд зі смоленським аеродромом. На думку автора, це дає Росії можливість маніпулювати польською політикою. Автор каже, що згадує про смоленську катастрофу не для того, аби ятрити старі рани, а для того, щоб нагадати Європі про цей гіркий досвід та спонукати її уникнути помилок минулого.

Автор також закликає Захід зайняти тверду позицію щодо Кремля через катастрофу малайзійського літака, аж до економічної та політичної ізоляції Росії.

"Не розмовляйте з Москвою у дусі поєднання та порозуміння. Путіну треба ставити жорсткі умови", - закликає автор, та наголошує, що необхідно вимагати передачі усіх доказів до рук міжнародної комісії.

"Слабкість та нерішучість Заходу матимуть один результат: сліди будуть знищені, докази зникнуть у Росії а злочин ніколи не буде розкритий", - каже автор.

Вихід без компромісів

Росія намагається вийти з ситуації з малайзійським літаком без укладення будь-яких компромісів з Заходом, вважає New York Times.

З одного боку Путін запропонував слова примирення у своєму несподіваному нічному зверненні, пише видання. З іншого боку, високі військові чини Росії категорично зажадали від США надати докази, що це саме сепаратисти поцілили в літак, стверджуючи, що збила його саме українська сторона.

"Путін намагається знайти власне подвійне рішення, адже чіткого виходу з ситуації у нього немає", - каже політолог Гліб Павловський.

Саме тому, на думку видання, Росія пропонує багато теорій, щодо того, що літак збили українські військові у співпраці з американцями. У будь-якому разі, підхід Росії може ще не один раз змінитися, особливо беручи до уваги офіційні результати розслідування катастрофи, пише газета.

Якщо залишиться хоч крихта сумніву, Москва може продовжити свою підтримку сепаратистів на сході України та говорити про свою непричетність до падіння літака.

"Якщо не буде 100%-их доказів, Росія продовжить говорити про те, що їх не можна звинувачувати, - вважає аналітик Олексій Макаркін. – Якщо вірогідність буде на рівні 95% або навіть 99%, Росія з цими висновками не погодиться та продовжить підтримувати бойовиків на сході".

Не визнає провину

Британське видання Guardian пише, що Росія не має наміру визнавати провину за збитий літак, та продовжує звинувачувати в усьому український уряд.

Кремль намагається захищатися, після того, як західні держави заявили, що на Москві лежить певна відповідальність та закликали Путіна посприяти припиненню насильства в регіоні. Урядовці та про-кремлівські експерти заявили, що Захід вдається до передчасних висновків, покладаючи провину на бойовиків та Росію.

Російські засоби масової інформації підхопили цю позицію, висуваючи безліч теорій, наприклад, що українська армія насправді намагалася збити літак з Путіним, або що малайзійський рейс вже перевозив мертві тіла, а не справжніх пасажирів. Також, пише видання, російські військові висунули декілька версій про те, що українська військова авіація була присутня у зоні катастрофи та могла збити пасажирський літак.

За словами газети, Кремль не змінюватиме свою позицію, та стверджуватиме, що катастрофу використовують як засіб політичного тиску на Москву.

Огляд підготував Дмитро Зоценко, Служба моніторингу ВВС.