Преса Британії: вся надія на Руні

Руні Копирайт изображения Getty
Image caption Англійці сподіваються на Уейна Руні на Євро-2016

"Лицемірні заяви" Трампа про Мохаммеда Алі, Руні як талісман Англії на Євро-2016, "брекзит" і порно як свобода висловлювання – в огляді британських ЗМІ 6 червня.

Мохаммед Алі і "лицемірний" Трамп

Кандидат у президенти США від Демократичної партії США Берні Сандерс розкритикував як "лицемірні заяви" претендента на посаду президента від республіканців Дональда Трампа про боксера Мохаммеда Алі, повідомляє Independent.

Видання наводить текст твіта Трампа з приводу смерті Алі: "Мохаммед Алі помер у віці 74 років! Це дійсно видатний чемпіон і чудова людина. Нам не вистачатиме його!"

Суперник Трампа у президентських перегонах переконаний, що цей запис показує непослідовність мільярдера, який "упереджено ставиться до мусульман в цій країні".

Копирайт изображения AP
Image caption Дональд Трамп та Мохаммед Алі мали приятельскі стосунки, допоки претендент на посаду президента США не почав ображати мусульман

Як відомо, свого часу заява Трампа про те, що мусульманам треба заборонити імміграцію до США, наробила чимало галасу у світі.

А між тим Трампа і Мохаммеда Алі пов’язували довгі дружні стосунки, веде далі Indepenent.

"Трамп і Алі потоваришували 35 років тому. Алі був запрошений на друге весілля бізнесмена у 2005 році. Їхні шляхи перетиналися безліч разів на благочинних заходах", - пише видання.

Мусульманин за віросповіданням, Алі швидко відреагував на неоднозначні заяви Трампа."Як мусульмани, ми повинні протистояти тим, хто використовує іслам для просування своїх особистих амбіцій", - нагадує Indepenent.

"Брекзит": припиніть образи!

"Припиніть образи і дайте нам чесні дебати!" – статтю під таким заголовком вміщує Daily Mail.

"Залишилося лише 17 днів до референдуму щодо членства в ЄС, з табору на підтримку членства стало частіше чути грім. Як показують опитування громадської думки, він неухильно втрачає свої позиції, а відтак тон агітації стає все більш дратівливим і нестриманим", - зазначає газета.

Копирайт изображения Getty
Image caption Девіда Кемерона критикують за його наполегливий захист збереження Британії в ЄС

"Двічі за останні дні прем’єр-міністр Девід Кемерон огризнувся тележурналістам, які мали необережність натиснути на нього із життєво важливими питаннями щодо прикордонного контролю і підстав для його апокаліптичних передбачень економічного занепаду. А під час теледебатів в четвер він почервонів і роздратувався, коли студент в аудиторії звинуватив його в балаканині", - розповідає Daily Mail.

Газета пише, що в неї викликає занепокоєння не лише нестриманість прихильників членства в ЄС.

"Де їхній позитив? Вони попереджають про все: від фінансового краху і Третьої світової війни - якщо ми вийдемо з ЄС, натомість не пропонують ніякого бачення майбутнього, якщо ми цього не зробимо", - зауважує Daily Mail.

Євро-2016: вся надія на Руні

Уейн Руні повинен стати справжнім лідером команди Англії на Євро-2016 і привести її до успіху, цитує колишнього футболіста і тренера Террі Бутчера газета Scotsman.

На його думку, Руні є "талісманом англійців, не лише кращим гравцем в розпорядженні Роя Ходжсона, але й найвпливовішим".

Террі Бутчер переконаний, що саме 30-річний капітан англійської команди повинен першим вдарити по м'ячу у грі зі збірною Росії, яка відбудеться в суботу, 11 червня.

Копирайт изображения Getty
Image caption Останнім часом Руні не показує настільки яскравий футбол, як раніше

"Його можна ставити на різні позиції. Але я думаю, що він просто повинен бути присутнім в команді", - пояснив він.

"Він є талісманом Англії. Як на мене, він найкращий гравець Англії, до того ж найдосвідченіший гравець", - додав пан Бутчер.

"Він поведе Англію (на Чемпіонаті Європи. – Ред.)... і це прекрасно. Я думаю, що ми побачимо його найкращу гру, де б він не грав - у півзахисті, зліва, позаду чи спереду як форвард. Він повинен бути в команді, тому що інші країни дивляться на Англію і кажуть, якщо Руні грає, ми повинні наглядати за ним. Якщо він не грає, команди кажуть, у нас є хороший шанс", - цитує газета Scotsman Террі Бутчера.

50 відтінків свободи висловлювання

"Феміністка і порнограф" Пандора Блейк виграла право відновити свій садомазохістський вебсайт після того, як регулятор Ofcom вирішив, що її dreamsofspanking не є сервісом "на запитання" і не підлягає цензурі, повідомляє Guardian.

Пандора Блейк привітала таке рішення. Мешканка Лондона розповіла газеті, що інший регулятор, Atvod, примусив її закрити вебсайт через виступи проти правил щодо порнографії, запроваджених у 2014 році.

Після того, як Ofcom постановив, що вебсайт Блейк не є у сфері компетенції Atvod, Блейк сказала: "Війна проти нав'язливої і репресивної державної цензури не закінчена, але це рішення є знаковою перемогою феміністського порно, різноманітності і свободи висловлювання".

Жінка так пояснила своє захоплення садо-мазохістським порно: "Створення порно було актом самосприйняття самої себе, спосіб сказати, що я не соромлюся і протягнути руку іншим людям, які поділяють такий різновид фантазій".

"В результаті фільми, які я знімала, насправді дуже чесно показували ті ігри, які приносять мені задоволення в реальному житті. Вони справді змальовують удари ременями і палицями, але завжди за спільною згодою, які дійсно залишають синці і забиття, що не зникають протягом кількох днів", - цитує Guardian пояснення Пандори Блейк.

Підготувала Наталка Матюхіна, служба Моніторингу ВВС.

Новини на цю ж тему

Асоційовані інтернет-сайти

ВВС не несе відповідальність за зміст зовнішніх інтернет-сайтів