ЗМІ: чи змінює щось постанова Ради про нелегітимність Думи?

Державна Дума Копирайт изображения Reuters
Image caption Верховна Рада вирішила не визнавати легітимність недільних виборів до Державної Думи Росії, а відповідно - складу, повноважень та рішень нових російських депутатів

У середу, 21 вересня, газети пишуть про позицію Верховної Ради щодо російських виборів, розвиток української атомної енергетики, зиму на Донбасі, а також про протести на кордоні.

Що змінює постанова Ради?

Коментуючи ухвалену українським парламентом постанову про невизнання легітимності виборів усього складу Держдуми Росії, "КП в Украине" припускає, що практичного результату від цього не буде. Втім, додає видання, подібне звернення може стати ще одним формальним інструментом тиску на Росію.

Опитані газетою експерти вважають, що постанова все ж матиме вплив на стосунки між країнами.

Політолог Віталій Бала називає її "правильним і достатньо аргументованим рішенням".

"Це певний інструмент, за допомогою якого Україна може зайвий раз ставити Росію в незручне становище, - каже він. - Цей документ буде дієвим настільки, наскільки спрацює наша дипломатія. А крім цього, реакція Заходу на постанову покаже, хто наші справжні друзі, а хто – ні".

Розрив усіх парламентських зв'язків між двома країнами внаслідок ухваленої постанови прогнозує політолог Руслан Бортник.

"Визнати нелегітимність Держдуми означає визнати нелегітимним усе керівництво Росії, від якого якраз і залежить переговорний процес по Мінську. Тому я не думаю, що офіційний Київ поспішатиме з реалізацією цієї постанови", – цитує газета експерта.

Атомна електроенергія для Києва

Копирайт изображения AFP GETTY

Як за 30 днів до холодів столиця вирішила частину проблем опалювального сезону і який сюрприз чекає на українців по його закінченні, розповідає "День".

За словами журналістів, цими днями "кардинально" змінилася ситуація в енергетиці Києва та області, адже у регіон почала надходити електроенергія, вироблена на Рівненській і Хмельницькій атомних станціях.

Раніше через відсутність лінії вироблена там електрика не могла постачатися до енергодефіцитної столиці.

Зв'язала ХАЕС і Київ, а вірніше розташовану за 50 кілометрів від столиці підстанцію "Київська", повітряна лінія завдовжки 130 кілометрів. Це будівництво представник НЕК "Укренерго" Всеволод Ковальчук називає найбільш "масштабним досягненням загальнодержавного значення" у сфері передачі електроенергії за роки незалежності, пише газета.

Ольга Єрьоміна, старший банкір Європейського банку реконструкції і розвитку, який також надавав фінансування, каже, що цей проект не лише покращує стан електровольтної мережі України, а й позитивно вплине на стан економіки країни.

"Безпосереднє з'єднання атомних станцій і центру нашої держави підвищить надійність і відкриє нові можливості для української енергетики", – додає віце-прем'єр міністр Володимир Кістіон.

В кулуарах прес-конференції, присвяченої події, журналісту "Дня" від голови Міненерговугілля Ігоря Насалика вдалося дізнатися і про ще один план. "Ми розглядаємо питання істотного зниження цін на електроенергію у лютому-квітні наступного року", – сказав міністр.

Як нагадує видання, раніше національний регулятор ухвалив рішення про ще одне підвищення тарифів на електроенергію для населення навесні 2017 року.

Зима наближається

Копирайт изображения AP

В непідконтрольних Києву містах і селищах Донбасу люди побоюються зими у складі так званих "республік", пише газета "Сегодня".

Газета повідомляє, що житлово-комунальна сфера невеликих містечок майже не готова до зими, мешканці приватних будинків не в змозі запастися дровами та вугіллям, а в багатоповерхівках не ремонтують покрівлю.

В Донецьку не у всіх районах є електропостачання, а в Макіївці люди шукають, де знайти вугілля, пишуть журналісти з посиланням на місцевих мешканців.

"У селищі шахти "Октябрьская" багатоповерхівка стоїть на консервації – перекриті всі комунікації, але люди там живуть, подавали документи на реконструкцію, все марно", – розповідає донеччанин Дмитро Соболь.

Газета пише, що цього року окупаційна влада скасувала всі пільги з забезпечення вугіллям: людям натомість пропонують купувати його.

"Щоб опалювати будинок, мені потрібно 5 тонн вугілля. Навіть якщо купувати найдешевше, потрібно 15 тисяч рублів (6 тисяч гривень), а це моя пенсія за півроку", – скаржиться донеччанка Ірина Казаковська.

Запасатися дровами на тих територіях вдається лише відчайдухам. "Страшно заходити в посадку, там може бути розтяжка або нерозірваний снаряд. До того ж бойовики влаштовують там стрільбища або полігони", – говорить житель Макіївки Ігор Лисенко.

Але й у містечках на підконтрольній Україні території люди також бояться зими. "Газу немає, електрика є не завжди. Ремонтники намагаються виїхати в поле, відремонтувати газопровід, але їх обстрілюють з боку "ДНР"", – жаліється мешканка Красногорівки Олена Ряднова.

"Якщо взимку відновляться обстріли, то зовсім погано буде жителям багатоповерхівок", – додає жінка.

Чому протестують водії на кордоні

Копирайт изображения dpsu.gov.ua
Image caption Водії просять владу переглянути норми щодо машин з номерами країн ЄС

"Україна молода" намагалася з'ясувати причини скупчення машин і мотиви протестів водіїв на пунктах пропуску на західному кордоні України.

Розповідаючи про те, як три доби поспіль ужгородські активісти-водії перекривали єдину дорогу перед КПП до українсько-словацького кордону, газета зазначає, що їхній протестний настрій можна зрозуміти.

Власники авто не хочуть їх розмитнювати та їздять з іноземною реєстрацією. А вимоги "блокувальників" до влади прості: вони просять, аби машинам з номерами Євросоюзу дозволили перебувати в Україні хоча б кілька місяців, адже водії таких авто – за нинішніми нормами – мусять перетинати кордон через кожних п'ять днів.

Аби уникнути покарання за блокування пункту пропуску, протестувальники перекрили дорогу на під'їзді до нього і зробили вигляд, наче у всіх раптово зламалися машини.

Один із водіїв Олександр пояснює свої дії так: "Стояти по п'ять годин на кордоні аби зробити "пересічку" просто щоб виїхати і вернутися – неправильно. І якщо влада не прислухається до свого народу, то народу доведеться йти до влади".

Поліція не реагувала на пояснення і вимоги водіїв, а діяла згідно з законом, порушивши кримінальне провадження за перекриття дороги, зазначає газета.

Видання також повідомляє, що наразі черг на виїзд з України до Румунії, Молдови та Словаччини немає, а от на кордоні з Польщею скупчилося майже 700 автівок.

Служба моніторингу ВВС.

Новини на цю ж тему

Асоційовані інтернет-сайти

ВВС не несе відповідальність за зміст зовнішніх інтернет-сайтів