Британські ЗМІ: як будують міст до Криму

Копирайт изображения Reuters

Що показали вибори до російської Думи, будівництво мосту до Криму, "обмін люб'язностями" між посадовцями Британії та ЄС та ціна брекзиту для Британії - в огляді британської преси.

"Порожні вибори"

У статті під таким заголовком британський тижневик The Economist пише, що найнижчий за всю історію відсоток явки на виборах до російської Державної Думи вказує, що Володимир Путін втрачає зв'язок із реальністю.

На перший погляд, пан Путін отримав те, що хотів. "Єдина Росія" отримала три чверті голосів у нижній палаті парламенту. Протестів не було, і президент назвав це ознакою стабільності та довіри.

Та це не зовсім так, каже видання. Кремль переслідував опозицію і переконав людей, що від їх голосів нічого не залежить. На фоні середньої явки у 48%, у Дагестані та Чечні явка перевищила 80%.

Соціологи кажуть, що середній клас у містах, найбільш економічно активна частина населення, не має реального представництва у владі, а "Єдина Росія" - це просто виконавець волі Кремля, пише видання.

Кремль штовхає російську політику на невідому та потенційно небезпечну територію, попереджає видання.

У той час, як ресурси зменшуються, а цивілізовані шляхи балансування інтересів зникають, очікуйте, що внутрішня боротьба стане бруднішою, пише видання.

Пан Путін вважає, що він - єдиний, хто приймає рішення, а служба безпеки - його найефективніший інструмент для підтримання стабільності. Радянські лідери теж так думали, попереджає The Economist.

Копирайт изображения Getty

Міст до Криму

Володимир Путін уже близький до того, що не вдалося Гітлеру чи Сталіну: побудувати міст до Криму через Керченську протоку, пише Financial Times.

Плакати з Путіним вздовж Кримських доріг обіцяють завершити "історичну місію зв'язати Крим та Кавказ до 2018 року", повідомляють із півострова кореспонденти видання.

За їхніми словами, підвісний міст через протоку вже будують за 2 км від кримського узбережжя.

Будівництво веде російська компанія "Стройгазмонтаж", яка перебуває під санкціями. Її директор Леонід Риженкін каже, що санкції не зупинять будівництво.

Але і санкції, і складні погодні умови здорожчують проект. У самій Росії вже скаржаться на таку щедрість для Криму, пише видання

Спікер кримського парламенту Володимир Константінов сподівається, що відкриття мосту збільшить кількість туристів із теперішніх 6 мільйонів до 10, зменшить ціни, відродить сільське господарство та створить "колосальний сектор послуг".

"Він радикально змінить ситуацію та підніме наші доходи до небачених висот, він змінить вигляд Криму", - цитує видання політика.

Вільний ринок та свобода пересування ЄС

Копирайт изображения EPA
Image caption Єдиний ринок і свобода пересування в ЄС пов'язані, каже німецький міністр, і додає, що готовий це пояснити британцям "гарною англійською"

Міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон заявив, що позиція ЄС щодо зв'язку між єдиним ринком ЄС та свободою пересування у Євросоюзі є "повною нісенітницею", пише Guardian.

У відповідь на це, міністр фінансів Німеччини, Вольфганг Шойбле, пообіцяв надіслати британцю копію Лісабонської угоди про створення ЄС.

Відповідаючи на запитання журналістів на спільній прес-конференції з міністром фінансів Франції, пан Шойбле заявив: "Якщо потрібно зробити більше, ми із задоволенням надішлемо міністру іноземних справ її величності копію Лісабонської угоди. Тоді він зможе прочитати, що є зв'язок між єдиним ринком та чотирма основними свободами у Європі".

"Якщо потрібні роз'яснення, ми можемо приїхати та пояснити це йому гарною англійською", - додав німецький міністр.

Французький міністр Мішель Сапе навів кулінарну аналогію.

"Є чотири свободи, і вони не можуть бути роз'єднані. Якщо ми хочемо зробити гарний європейський паштет, для цього потрібні усі чотири інгредієнти", - цитує міністра видання.

Ціна виходу з вільного ринку ЄС

Копирайт изображения Getty

Британське видання Independent підрахувало, що вихід Британії з ЄС коштуватиме Лондону 4,5 млрд. фунтів.

Саме на таку суму, а може, і більше, збільшаться видатки британських експортерів, каже видання.

Якщо Британія виходить із єдиного ринку ЄС, вона торгуватиме з Європою за правилами ВТО. А це значить, що британські фірми платитимуть митні збори ЄС.

Це матиме серйозний вплив на виробництво автомобілів, пластику, одягу та на машинобудування.

І це буде лише початок. Після виходу з єдиного ринку, Британія вже не зможе торгувати без мит з іншими країнами згідно з 50 угодами, ухваленими ЄС за час його існування. Найбільші з цих країн - Швейцарія, Корея та Мексика.

Британія також зіткнеться з нетарифними обмеженнями ЄС. Деякі експерти кажуть, що це коштуватиме хімічній, машинобудівній та аерокосмічній галузям 10-20% обороту, пише видання.

Японський уряд вже надіслав у вересні листа британському урядові із закликом зберегти угоду про вільну торгівлю з ЄС. В іншому разі Японія буде змушена вивести інвестиції та перемістити робочі місця з Британії до ЄС.

Огляд підготував Сергій Арсентьєв, Служба моніторингу ВВС