Харчові відходи перетворять на біопаливо

Image caption Лише половина апельсина йде на виробництво соку - решта підійде для опромінення мікрохвилями

Опромінення мікрохвилями харчових відходів може використовуватися для виробництва важливих хімічних речовин і біотоплива.

Саме це засвідчила демонстрація нової технології, яка, на думку розробників, може бути використана не тільки у масовому виробництві, а й в домашніх умовах.

Технологія призначена для створення поновлюваного джерела вуглеводнів, а також вирішення глобальної проблеми відходів.

За допомогою дуже сконцентрованих мікрохвиль вчені сподіваються використовувати будь-які відходи для виробництва біопалива.

Помаранчеве майбутнє

Зі зростанням світових потреб на продовольство харчові відходи стають невід'ємною частиною сільськогосподарсько-індустріального виробництва.

Наприклад, виробництво такого тропічного продукту як касава, в Африці щорічно спричиняє появу 228 мільйонів тон крохмалю, що не знаходить свого застосування. Процес виробництва кави зумовлює появу в Європі додаткових трьох мільйонів тон відходів.

Яскравим прикладом також є виробництво апельсинового соку в Бразилії. Тільки половина кожного фрукту йде у виробництво, решта стає відходами.

Апельсинова шкірка накопичується у величезних обсягах – до 8 мільйонів тон на рік.

Проект, розроблений у Нью-Йоркському університеті, буде використаний в Бразилії з метою використання цих величезних запасів органічних ресурсів.