Google показав "розумні окуляри"

Останнє поновлення: Четвер, 21 лютого, 2013 p., 10:43 GMT 12:43 за Києвом
Google Glass

У наступні кілька років виробники електроніки сфокусуються на портативних новинках на кшталт "розумних окулярів"

Цими днями компанія Google оприлюднила нові подробиці комплектації "розумних окулярів" Glass, на появу яких із нетерпінням чекають поціновувачі технологічних новинок в усьому світі.

У відеоролику, викладеному компанією на Клацнути YouTube, Google демонструє "розумні окуляри" в дії.

Пошуковий гігант також запрошує творчих людей та розробників протестувати новий продукт.

А нещодавно співзасновника компанії Google Сергія Бріна бачили у нью-йоркському метро, де він власноруч тестував технічну новинку.

Google вперше продемонстрував новий продукт минулого року. Під час презентації "розумних окулярів" розробники та експерти могли придбати собі ознайомлювальну версію за 1500 доларів.

Сьогодні компанія запрошує всіх охочих в США використовувати хештег #ifihadglass та пропонувати свої версії застосування окулярів.

"Ми шукаємо сміливих, творчих людей, що прагнуть приєднатися до нас, аби разом створювати майбутнє цих окулярів", - йдеться у заяві Google.

"Ми все ще перебуваємо на початковій стадії і не можемо пообіцяти, що все буде бездоганно, та ми обіцяємо, що це буде захопливо".

"Начинка"

Google Glass

За допомогою "розумних окулярів" можна буде робити фото та одразу ж ділитися ними у соцмережах

Демонстраційне відео показує, як за допомогою окулярів можна робити знімки та відео, а також одразу ж ділитися цим контентом через електронну пошту або соціальні мережі.

Пристрій керується за допомогою голосових команд, на кшталт "OK, Glass, зробити фото".

Серед іншої "начинки" окулярів відео-чати на кшталт Skype, та інформаційні сервіси такі, як прогноз погоди, а також електронні карти місцевості.

Вся ця інформація з’являється у прозорому віконці у верхньому правому кутку поля зору користувача.

Оприлюднене відео свідчить про те, що теперішній дисплей окулярів набагато менше заважає баченню порівняно із тими моделями, що демонструвалися до сьогодні.

Далі буде

Опанування технології створення гаджетів, які можна носити як аксесуари, вважається одним з найбільш пріоритетих завдань з розвитку для виробників апаратного забезпечення на найближчі роки.

Google Glass

Окуляри Glass мають вбудований дисплей та камеру

2008 року Apple запатентувала технологію лазерного дисплею, що кріпиться перед очима людини. Передбачалося, що, серед іншого, на цей дисплей можна буде виводити відео з iPod.

Компанії Sony та Microsoft також свого часу отримали патенти на створення мініатюрних дисплеїв, що будуть розміщуватися перед очима людини.

А компанія Oakley нещодавно випустила Airwave – захисні окуляри для лижників із вбудованими сенсорами, що виводять на скло-дисплей інформацію про швидкість їх власника, довжину його стрибків та ім’я виконавця музики, яку він слухає.

Трохи відійшли від ідеї окулярів у компанії Pebble, де розробили годинник, що напряму під’єднується до смартфона. Також є дані, що над подібною технологією працює й Apple.

Більше на цю тему

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS