Google презентував смартфон Nexus 5 на Android

Nexus 5 Копирайт изображения google nexus site
Image caption Nexus 5 є меншим, тоншим та легшим, ніж Nexus 4

Google офіційно представив останнє оновлення свого смартфона Nexus.

Виготовлений компанією LG, мобільний телефон є меншим, тоншим та легшим, ніж Nexus 4, а його сенсорний екран є більшим - з діагоналлю у 4,96 дюйма.

Як повідомляє кореспондент ВВС у сфері технологій Марк Ворд, Nexus 5 розробили, щоби показати можливості нової версії операційної системи Android.

Програмне забезпечення, яке отримало назву Kitkat, було розроблене таким чином, аби добре працювати як на дорогих смартфонах, так і на дешевших мобільних телефонах.

Об'єднання з Google допомогло покращити позиції LG, хоча, за статистикою компанії Gartner, вона все ще далеко позаду своїх конкурентів Samsung і Apple.

У квітні-червні продажі смартфонів LG становили 3,8%, що залишило південнокорейську компанію на третьому місці.

Водночас на продажі смартфонів Apple припадає 18,8%, а Samsung - 29,7%.

Менше пам'яті

Про характеристики нового телефону було відомо задовго до того, як про це оголосив офіційний блог Google.

Ґаджет має деякі характеристики телефону LG G2 і може записувати та програвати відео у роздільній здатності 1080 пікселів. Камера смартфона Nexus 5 має функцію серійної зйомки, так що користувач зможе обрати найкращий знімок з кількох.

З Android Kitkat програмне забезпечення займатиме набагато менше пам'яті, додали у Google.

Смартфон 1 листопада надійшов у продаж у США, Великій Британії, Канаді, Австралії, Франції, Німеччині, Італії, Іспанії, Японії та Кореї.

У Google повідомили, що базова версія мобільного приладу (16 Гб ) коштуватиме 349 доларів у США без контракту. Ціна версії з 32 Гб становитиме 399 доларів США.