YouTube перевірятиме інформацію про кількість переглядів відеороликів

YouTube Копирайт изображения AFP

Відеопортал YouTube оголосив, що починає проводити "аудит" кількості переглядів відеороликів, які публікують на сайті.

Таким чином відеопортал намагається унеможливити штучне завищення кількості переглядів, яке, як твердять керівники порталу, вводять в оману користувачів щодо переглядів того чи іншого ролику та його популярності.

Вони висловлюють побоювання, що деякі користувачі використовують функцію "переспрямування" або "купівлі" відео, що збільшує загальну кількість переглядів.

YouTube оголосив, що тепер час від часу перевірятиме перегляди відео та видалятиме зі статистики так звані "накручені" перегляди.

"Деякі порушники намагаються гратися з системою, штучно збільшуючи показники лічильників. Вони не тільки вводять людей в оману щодо популярності відео, але й підривають одну з найважливіших та унікальніших характеристик YouTube", - заявляє Google, який є власником відеопорталу.

"В минулому ми оперативно перевіряли інформацію про перегляди, щоби уникнути спаму, але від сьогодні ми періодично перевірятимемо дані лічильника переглядів", - додає Google.

Однак компанія також зауважила, що, за її очікуваннями, ці зміни позначаться на дуже маленькій кількості відео.

YouTube - це найбільший у світі ресурс для обміну відео. А завдяки своїй величезній аудиторії ресурс є дуже привабливим для рекламодавців.

Аналітики припускають, що нинішні зміни у роботі сайту мають призвести до того, що рекламодавці будуть більш впевнені в аудиторії, доступ до якої вони купують.