Користувачі Facebook зможуть обрати стать з 50 варіантів

Facebook Копирайт изображения AP

Соціальна мережа Facebook оголосила, що її англомовні користувачі тепер зможуть вказувати свою стать, обираючи з 50-ти варіантів гендерної ідентичності.

Окрім варіантів "чоловіча" або "жіноча", Facebook пропонуватиме такі терміни на позначення статі, як "андрогін", "бігендер" або "транссексуал".

Крім того, користувачі зможуть обрати займенник, який їх найкраще характеризує - "він", "вона" або "вони".

Соцмережа каже, що сформулювала варіанти гендерної ідентичності після консультацій з провідними організаціями, які захищають права геїв і трансгендерів.

"Буде багато людей, для яких це не матиме жодного значення, але для декого це дуже важливо", - сказала агенції АР інженер Facebook Бріелль Харрісон.

Facebook також дає можливість понад мільярду своїх користувачів по всьому світу тримати у таємниці свою гендерну ідентичність.

Це нововведення відображає дедалі більший вплив борців за права трансегендерів у США, розповідає кореспондент ВВС в Лос-Анджелесі.

Коли нові опції будуть доступні для користувачів за межами США, компанія не повідомила.

За оцінками аналітичного центру Williams Institute, у 2011 році 0,3% дорослого населення США були трансгендерами. Тобто йдеться про майже 700 тисяч людей.