Літак на сонячних батареях здійснив перший політ

літак Solar Impulse Копирайт изображения AP

Літак на сонячних батареях, який 2015 року повинен виконати безпосадковий переліт навколо Землі, здійснив свій перший політ.

Літальний апарат під назвою Solar Impulse 2 злетів з аеродрому Паєрн у Швейцарії.

Це оновлена версія іншого літака, який був представлений минулого року пілотами Бертраном Пікардом і Андре Борщбергом, і здійснив переліт у США.

Випробувачі прагнуть таким чином довести можливість застосування альтернативних джерел енергії і вважають, що їхній літак може стати визначним у цій справі.

Під час польоту Solar Impulse 2 в кабіні перебував льотчик-випробувач Маркус Шердел.

Політ відбувся після тривалих наземних випробувань, під час яких літак розганяли майже до злітних швидкостей.

Зрештою керівники проекту вирішили, що літальний апарат готовий до того, щоб піднятися в повітря.

Крила більше, ніж у Боїнга-747

Літак з вуглецевого волокна має розмах крил 72 метри - це більше, ніж у лайнера Боїнг-747. Водночас важить апарат лише 2,3 тонни.

Поверхня його крил вкрита 17-ма тисячами фотоелементів, які живлять електричні двигуни, що дозволяють розігнати апарат до 140 кілометрів на годину.

Протягом дня сонячні панелі заряджають літій-іонні акумулятори, які потім забезпечують роботу двигунів у нічний час.

Перший Solar Impulse торік встановив кілька світових рекордів, у тому числі за тривалістю пілотованого польоту на сонячних батареях (26 годин), за пройденою відстанню в пілотованому польоті (автономні безпілотники на сонячних батареях здатні літати тижнями).

Переліт Solar Impulse із заходу на схід США відбувся на початку травня минулого року. Максимальна швидкість судна досягала 70 кілометрів на годину.

По дорозі літак на сонячних батареях зробив проміжні посадки в кількох американських штатах, але останній етап - видовищний проліт повз статую Свободи - довелося скасувати через розрив тканини лівого крила.

Цей політ, який відбувся у травні, червні та липні минулого року, - ніщо у порівнянні зі складністю і навантаженням під час кругосвітнього перельоту.

Цього разу літаку доведеться перетнути два океани - Атлантичний і Тихий. Переліт над Тихим океаном може тривати п'ять днів і ночей.

При цьому в кабіні пілотів може перебувати лише одна людина. Щоправда, спинка крісла пілота опускається і це дозволить тому, хто буде керувати літаком, відпочивати під час польоту.