Lego об'єднує реальний та віртуальний світи

Lego

Відомий виробник іграшок, компанія Lego вирішила спробувати об'єднати реальний та віртуальний світи, випустивши конструктор, елементи якого можна використовувати в онлайн-іграх.

Новинка продовжує тренд серед виробників іграшок, які намагаються поєднати дві реальності, аби привабити дітей, які захоплюються цифровим світом.

Виробник продає чотири ігрові набори, з якими продається спеціальна поверхня, на якій їх можна збирати.

Створені фігури можна сфотографувати та завантажити у безкоштовні ігри.

"Зомбі-погляд"

"Діти завжди сприймали свої Lego-витвори як окремий світ, який оживає для ігор та пригод", - каже Дітте Бруун Педерсен, старший менеджер із дизайну у Lego Future Lab.

"Останнім часом смартфони та планшети стали популярною платформою для розширених ігрових можливостей, що дуже подобається дітям. Lego Fusion об'єднує ці дві улюблені ігрові схеми", - розповідає пані Педерсен.

Як тільки побудована модель імпортується у гру, діти можуть пройти декілька завдань та побудувати нові моделі, аби просунутися далі у грі.

"Під час наших досліджень ми неодноразово чули від батьків, що вони постійно борються із "зомбі-поглядом", коли діти надовго занурюються у екрани своїх пристроїв, - заявляє пані Педерсен. - Саме через це ми розробили Lego Fusion – хотіли створити можливості для гри, у якій діти б не тільки добре проводили час із улюбленим ігровим додатком, але й мали мотивацію повернутися до кубиків та щось побудувати".

Наприклад, у містобудівній грі Town Master діти мають змогу побудувати додаткові приміщення, аби порадувати мешканців. У грі Battle Towers можна у реальному світі відбудувати зруйнований замок.

Виробники іграшок докладають дедалі більше зусиль для того, щоб об'єднати реальний та віртуальний світи.

Наприклад, справжнім хітом стала відеогра Skylander, вироблена компанією Activision. Її випускають із іграшками, що відкривають новий контент, якщо їх розмістити у радіочастотний зчитувач, який додається до приставки.

Lego Fusion запустять у вересні. Спочатку її можна буде придбати онлайн у Сполучених Штатах.