Хакери виклали в мережу 5 нових фільмів Sony Pictures

Кемерон Діаз Копирайт изображения Getty
Image caption Кемерон Діаз зіграла головну роль у фільмі "Енні", що вийде 19 грудня

П'ять фільмів студії Sony Pictures, схоже, з'явилися в інтернеті по тому, як минулого місяця компанія стала жертвою хакерів.

Серед цих картин - рімейк відомого музичного фільму "Енні", який вийде у прокат не раніше 19 грудня.

За повідомленнями, Sony Pictures закрила свої внутрішні системи минулого тижня через "IT-проблему".

Серед інших гучних прем'єр, за повідомленнями, в інтернет викладена стрічка "Лють" (Fury) з Бредом Піттом в головній ролі. Цей фільм уже вийшов на великі екрани, але ще не випущений на DVD.

Крім того, за даними дослідницької фірми Excipio, стрічки "Пан Тернер" (Mr. Turner), "Все ще Еліс" (Still Alice) і "Написати любов на руках" (To Write Love on Her Arms) також завантажені і поширені онлайн.

Sony ще не підтвердила витік, але журнал Variety процитував таку заяву компанії:

"Крадіжка контенту Sony Pictures Entertainment є кримінальним злочином, і ми тісно співпрацюємо з правоохоронними органами, аби вирішити це питання".

Речниця Sony Pictures відмовилася від подальших коментарів на цю тему.

Слід з КНДР?

Дехто пов'язав кібер-атаки на студію із фільмом "Інтерв'ю" - комедією про Північну Корею, яка має вийти в прокат у США наприкінці грудня.

Сам цей фільм, як виглядає, розповсюджений не був.

У ньому Сет Роген і Джеймс Франко зіграли двох репортерів, які отримали аудієнцію у північнокорейського лідера Кім Чен Ина. Згодом ЦРУ завербувала їх для його вбивства.

У липні Північна Корея поскаржилася в ООН на фільм, який має вийти 25 грудня, назвавши його "найбільш неприкритим способом спонсорувати тероризм". А посланець країни в ООН погрожував "нещадною відповіддю".

Новини на цю ж тему