Британський лікар: перегляд порно веде до імпотенції

Порно Копирайт изображения Getty

Дедалі більше молодих людей страждають через проблеми з сексуальним здоров'ям у зв'язку з онлайн-порнографією, попереджає провідний британський фахівець з психосексуальной терапії Анджела Грегорі.

За даними пані Грегорі, кількість чоловіків віком близько 20 років, які страждають від еректильної дисфункції, в останні роки неухильно зростає. Вона звинувачує в цьому дедалі більшу залежність від перегляду порнографії в інтернеті.

"В останні 16 років, особливо в останні п'ять років, я спостерігаю зростання числа молодих людей, яких спрямовують до нас", - розповіла вона ВВС.

"З нашого досвіду, раніше чоловіки, яких відправляли до нашої клініки через еректильну дисфункцію, були старшими, і їхні проблеми були пов'язані з діабетом, розсіяним склерозом і серцево-судинними захворюваннями", - каже пані Грегорі.

За її словами, тепер на психосексуальну терапію приходять молоді люди, в яких немає очевидних проблем зі здоров'ям.

"Тому одне із запитань, яке я тепер завжди ставлю, стосується порнографії і звички до мастурбації, тому що саме вони можуть викликати проблеми з ерекцією за участю партнера", - пояснює лікар.

Згідно з дослідженням, проведеним в США в 2014 році, майже половина опитаних молодих людей віком 18-29 років вперше зіткнулася з порнографією, коли їм не було ще 13-ти. У 2008-му році про аналогічний досвід заявляли лише 13% опитаних.

Новини на цю ж тему