Навушники та жага наживи - експерти про iPhone 7

Фото 1 Копирайт изображения Reuters
Image caption У нового "айфона" забрали традиційний роз'єм для навушників - у багатьох це викликало хвилювання

Вихід на ринок нового смартфона зазвичай супроводжується дискусіями про його технічні параметри і нові функції.

Але у випадку з iPhone 7 складається враження, що всіх цікавить лише одне питання: як Apple виправдає своє рішення відмовитися від традиційного 3,5-міліметрового роз'єму для навушників?

Apple заявляє, що для підключення навушників в комплект з "айфоном" увійде спеціальний адаптер на характерний для пристроїв Apple роз'єм Lightning. Також компанія пропонує власникам смартфонів використовувати бездротові навушники, перш за все свої власні AirPods.

На презентації у Сан-Франциско старший віце-президент Apple з маркетингу Філ Шіллер назвав рішення компанії відмовитися від традиційного роз'єму для навушників "актом мужності".

Ось що думають про це оглядачі із ґаджетів з різних американських і британських видань.

Копирайт изображения Getty

Techcrunch

"Відмова від роз'єму для навушників - це не акт мужності, а прагнення заробити побільше грошей... Вони мають величезну владу над ринком і використовують цю владу, щоб знищити хороше, замінивши його на щось, що принесе їм прибуток. Це не теорія змови, це - бізнес-план".

Guardian

"Перевага кабелю для навушників порівнювана з перевагою шнурка від тампона: він дає можливість тримати під контролем вкрай важливий предмет, допомагаючи витягнути його з будь-якого закутка, куди б він не подівся. Очевидна нездатність Apple розгледіти цю ясну як білий день проблему спантеличує".

Wall Street Journal

"Обґрунтування Apple - що ми хочемо занадто багато від наших маленьких телефонів - для мене не працює. Так, це прикро, але я думаю, що ми звикнемо до цього досить скоро".

Mashable

"Ви хочете, щоб кнопка вашого iPhone іноді вібрувала? Або ж ви хочете, щоб у вас була можливість увіткнути в нього практично будь-які навушники, коли-небудь зроблені в світі? Стара мантра Apple "Це просто працює" на цьому тижні офіційно упокоїлася".

Engadget

"Якщо нові AirPods, які пропонує Apple, виявляться для вас некомфортними, ви, ймовірно, будете триматися від них подалі. Особисто у мене з ними ніколи не було проблем, вони прекрасно сидять у вухах і не вилітають, навіть якщо я махаю головою як повний придурок".

The Verge

"Ці штуки просто самі напрошуються на те, щоб їх негайно втратили. І якщо ви не той тип, у якого все постійно під контролем (я точно ні), ви не станете відмовлятися від дротових навушників. Однак виглядають вони в дусі класичного дизайну Apple - простими і добре інтегрованими в загальний інтерфейс iPhone".

Quartz

"AirPods - навіть більший успіх компанії з точки зору дизайну, ніж сам iPhone. AirPods - матеріалізація мінімалізму. Кожен навушник виглядає абсолютно монолітним. І вони можуть повністю контролювати Siri, крок вперед у порівнянні з Apple Watch - користувачам не потрібно навіть піднімати руки".

The Intercept

"Важко погодитися з тим, як Apple використовує слово "мужність" по відношенню до корпоративного рішення відмовитися від роз'єму для навушників... Термін "мужність", скоріше, доречний в тому випадку, якщо хтось входить в палаючу школу, щоб врятувати учнів. Або ж можна назвати мужнім вчинок, коли хтось повертає всюди у світі багато мільярдів доларів власних боргів".

Новини на цю ж тему