Помер чоловік і менеджер співачки Селін Діон

Селін Діон і Рене Анжеліл Копирайт изображения AFP
Image caption Селін Діон і Рене Анжеліл одружилися у 1994 році

У США у віці 73 років помер Рене Анжеліл, чоловік і екс-менеджер канадської співачки Селін Діон. Повідомлення про смерть Рене Анжеліла з'явилося на веб-сайті співачки.

Він помер "у себе вдома в Лас-Вегасі після довгої і мужньої боротьби з раком", йдеться у дописі.

Співачка призупиняла свою концертну діяльність для догляду за чоловіком, який страждав на рак горла.

Вперше хворобу діагностували у 1998 році, проте після операції повідомлялося про одужання. У 2013 році Рене Анжелілу зробили ще одну операція, адже лікарі знову виявили пухлину.

Рене Анжеліл і Селін Діон одружилися у 1994 році, у пари є троє дітей: старшому синові 14 років, а хлопчики-близнюки народилися восени 2010 року.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Селін Діон переривала свою музичну кар'єру для того, щоб більше часу проводити з чоловіком

Рене Анжеліл народився у 1942 році в Монреалі. Він став менеджером Селін Діон на прохання її сім'ї, коли Селін Діон було 12 років. Її брат послав запис пісні "Се n'était qu'un rêve" ("Це був тільки сон") музичному менеджеру Рене Анжеліль, чиє ім'я він знайшов на зворотному боці альбому Жанетт Рено.

У 1981 році Рене Анжеліл заклав свій будинок, щоб профінансувати перший запис молодої співачки. А у 1999 році її пісня "My Heart Will Go On" з фільму "Титанік" отримала Grammy. Загалом Селін Діон записала 25 альбомів, які принесли їй 630 млн доларів.

У 2014 році Рене Анжеліл через проблеми зі здоров'ям пішов з посади менеджера Селін Діон, після чого співачка зробила річну перерву у своїй кар'єрі, щоб проводити більше часу з родиною.

Новини на цю ж тему