Екс-боксер Пак'яо розлютив геїв своїми заявами

Пак'яо Копирайт изображения AP
Image caption Пак'яо часто заявляв про своє навернення до Християнської віри

Філіппінський екс-боксер Менні Пак'яо, який подався у політику, спричинив хвилю обурення, назвавши гомосексуалів "гіршими за тварин".

Його слова в одному з телевізійних інтерв'ю розгнівали відомих геїв Філіппін, представників правозахисних груп, і викликали палкі дискусії.

Колишній чемпіон світу, який позиціонує себе як консервативний християнський політик, претендує на місце у Сенаті після виборів у травні.

Здебільшого католицькі Філіппіни залишаються консервативними у своїй позиції щодо прав одностатевих пар.

"Це здоровий глузд. Чи бачили ви тварин, серед яких самець спарювався б із самцем, а самиця із самицею?", - сказав Менні Пак'яо в ефірі місцевого телеканалу TV5.

"Тварини кращі. Вони знають, як відрізнити самця від самиці. Якщо ж ми схвалюємо союзи чоловіків з чоловіками, жінок з жінками, то ми гірші від тварин", - додав чинний член філіппінської палати представників.

Опоненти таких поглядів вже назвали екс-боксера "лжепророком" і закликали бойкотувати його кандидатуру на виборах.

Місцева політична група Ladlad, яка відстоює права геїв, зазначила, що неспроможність із розумінням поставитися до цієї теми залишає Менні Пак'яо у темних віках, коли "правили печерні люди, а землею блукали твердолобі".

Водночас підтримку словам політика висловили представники його християнського оточення.

Менні Пак'яо, який часто заявляв про своє навернення до Християнської віри, залишається популярним на Філіппінах. Хоча у країні є й кілька видатних діячів, що публічно розповіли про свою гомосексуальність.

Новини на цю ж тему