"UBER - зло": проти чого протестують київські таксисти

таксі Копирайт изображения UNIAN

Київські таксисти, які організували мирний протест, стверджують, що нічого хорошого сервіс UBER в Україну не принесе.

Представники ініціатора мітингу - "Української таксомоторної асоціації" - запевняють, що поява UBER не покращить якість сервісу таксі в Україні, натомість дозволить водіям працювати нелегально, не сплачуючи податки.

Мер Києва Віталій Кличко у січні на зустрічі з директором по взаємодії з органами держвлади в Європі, на Ближньому Сході та країнах Африки компанії UBER Марком МакГаном домовлявся про запуск сервісу в столиці протягом найближчих кількох місяців.

В Києві та ще кількох українських містах вже працюють мобільні додатки для замовлення таксі онлайн, функціонально схожі на UBER. Зокрема UKLON.

Мирний протест

Близько 9:15 кілька десятків машин таксі з прапорами "Української таксомоторної асоціації" рухаються в бік Хрещатика з Подолу та ст. м. площа Льва Толстого. Водії тримаються однієї-двох крайніх правих смуг, не блокуючи рух іншого транспорту центром міста. Деякі рухаються з увімкненою аварійкою. Гучно сигналять.

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Таксисти їздили центром міста, але рух іншого транспорту не блокували

Десь о десятій в районі метро Хрещатик палають кілька шин. Вогонь швидко гасять пожежники. Пізніше голова правління "Української таксомоторної асоціації" Андрій Антонюк називає це політичною провокацією і запевняє, що таксисти виїхали на мирний мітинг і до підпалу не мають жодного стосунку.

Організатори стверджують, що загалом в акції бере участь 500 автомобілів.

Біля КМДА зібрались водії та диспетчери служб таксі. Окрім них біля дверей столичної адміністрації ще кілька мітингів. Зокрема видно прапори партій "Батьківщина" та "Демократичний альянс".

UBER – нічого нового

"Від того, що вони (UBER - Ред.) прийдуть з програмним забезпеченням, яке і так є в Києві, машин кращих не стане, не стане більше професійних водіїв. Цим треба займатися. Машини треба купувати нові, водія треба ростити і контролювати", - пояснює позицію протестувальників Андрій Антонюк у прямому включенні Громадського телебачення з-під КМДА.

Копирайт изображения epa
Image caption Протестуючи проти UBER у 2015 році таксисти Парижа перекрили рух на кільцевій дорозі

Таксисти вимагають від КМДА визначитись, чи буде держава проводити реформу таксі і перевізники далі працюватимуть у правовому полі, чи таксисти підуть в тінь і працюватимуть нелегально.

За словами пана Антонюка, тільки 1% таксистів в Києві сплачують податки. При цьому щомісячна сума податків складає близько 500 грн, а ліцензія на роботу водієм таксі коштує 1200 грн.

Натомість UBER став популярний в Америці та Європі завдяки тому, що дозволяв працювати таксистом без отримання ліцензії, яка за кордоном коштує досить дорого.

UBER також має низькі ціни на перевезення, але і українські служби таксі недорогі у порівнянні з цінами за кордоном.

"Україна в них (UBER - Ред.) для галочки. У нас водієм може стати кожен за 5 хв за 10 грн", - каже пан Антонюк.

Голова таксомоторної асоціації запевняє, що київські таксисти не бояться конкуренції з UBER. Користувачів традиційними службами, які працюють за викликом машини по телефону, знайдеться достатньо. Адже, на думку Андрія Антонюка, не так багато українців користуються мобільними додатками для виклику таксі.

Проте диспетчери, які вийшли на мітинг під КМДА разом із водіями, побоюються, що через суцільну автоматизацію можуть втратити роботу.

Обурення таксистів передусім викликає сам факт того, що міська влада лобіює одну компанію.

В деяких українських служб таксі є свої мобільні додатки для виклику машини онлайн. Працюють в Україні і додатки, функціонально аналогічні UBER. Наприклад, UKLON.

UBER - американська компанія, заснована у 2009 році, яка створила однойменний мобільний додаток, що дозволяє викликати таксі та водія без посередництва диспетчера. Послуги сплачуються банківської карткою.

Image caption UBER дозволяє відслідкувати рух машини онлайн

Сервісу закидають погану систему безпеки, адже UBER не має штатних працівників. Компанія зберігає тільки базові дані від водія, але має особисті дані клієнта та історію його перевезень, за якими до того ж можна слідкувати онлайн.

Вихід UBER на ринок регулярно супроводжується протестами. Сервіс заборонений або його робота призупинена у кількох країнах та містах. Зокрема у Франції, Італії та Німеччині.

UBER заявляв, що зацікавлений у виході на ринок України ще у 2015 році.

Новини на цю ж тему