Перед падінням на літаку EgyptAir спрацювали детектори диму

Латак Копирайт изображения REuters
Image caption Літак А320 авіакомпанії EgyptAir, що виконував рейс з Парижа в Каїр, пропав з радарів над Середземним морем в ніч на 19 травня

За кілька хвилин до катастрофи літака авіакомпанії EgyptAir в Середземному морі у салоні авіалайнера спрацювали детектори диму, повідомляє видання Aviation Herald.

За даними Адресно-звітної системи авіаційного зв'язку (ACARS), які наводить видання, детектор спрацював в одному з туалетів лайнера, а через хвилину сигнал подав датчик диму в радіоелектронному відсіку.

Ще за кілька хвилин зв'язок з літаком пропав.

Як розповів ВВС редактор видання Aviation Security International Magazine Філіп Баум, такі обставини не виключають версію про технічні неполадки на борту.

"Можливо, це було не захоплення судна, не конфлікт в кабіні пілота, а, швидше за все, пожежа на борту. Чи було це технічне загоряння, ураження електричним струмом чи вибух бомби, ми не знаємо", - розповів експерт.

Раніше влада Греції повідомляла, що єгипетський лайнер здійснив два крутих маневри, після чого почав різко втрачати висоту і впав у море.

Літак А320 авіакомпанії EgyptAir, що виконував рейс з Парижа в Каїр, пропав з радарів відразу після того як увійшов у повітряний простір Єгипту.

У п'ятницю уряд Греції повідомив про виявлення в Середземному морі уламків, багажу і частини тіл пасажирів зниклого літака. Їх шукали кілька днів.

За словами представника єгипетської армії, уламки та речі пасажирів знайшли за 290 км від Александрії.

Новини на цю ж тему