У Львові - "клубний" концерт Джамали

Джамала у Львові Копирайт изображения ALINA SMUTKO
Image caption Джамала у Львові, а в понеділок - концерт у Києві

Після перемоги на Євробаченні Джамала знову виступить у Львові. Співачка продовжує тур великими містами України з програмою "Шлях додому", який розпочався кілька місяців тому. Напередодні концерту Джамала провела прес-конференцію, розповіла про Стокгольм і закликала українців працювати над своєю толерантністю.

Ще вчора у Джамали був перший концерт у Тернополі, після чого вона приїхала до Львова, зустрілася з міським головою Андрієм Садовим та готова до "драйвового "концерту у одному із місцевих клубів.

Джамала розповіла, як на її перемогу відреагував Крим. Через надмірну увагу медіа вона тривожиться за своїх рідних.

"Сталося диво. Мої батьки розповідають, що Крим об’єднався. Ті, хто були за Україну, і ті, хто проти. Люди дарують батькам квіти, приносять пироги, - розповіла співачка. - Але нещодавно до них прийшла пара, яка назвалася нашими рідними. Мама постелила ліжко, була гостинною до них. А це виявилися журналісти російської "Комсомольської правди", які записували їхні розмови. Мама дізналася про це лише зранку і це було огидно".

Інформацію про поїздку до Туреччини разом із президентом Джамала заперечила. Кілька днів тому Петро Порошенко анонсував, що співачка братиме участь у Всесвітньому гуманітарному саміті.

Однак Джамала зазначила, що не хоче пов’язувати музику з політичною діяльністю. Крім того, у неї заплановані концерти у Києві та Харкові.

Заклик до більшої толерантності

Джамала також повідомила, що компанія звукозапису Universal Music Group запропонувала їй випустити альбом і навіть погодилися включити туди пісні українською мовою: "Подих", "Шлях додому", "Заплуталась". Крім того, за її словами, невдовзі відбудуться зйомки кліпу на пісню 1944.

"Він буде дуже незвичний. Я бачила сценарій, людей, які будуть працювати над ним. Це буде дуже особлива робота", - поділилася враженнями співачка.

Джамала сподівається, що Україна зможе провести конкурс, як і шведи: продемонструвати свою культуру, музику та гумор. Співачка також згадала про толерантність українців, над якою ще варто працювати.

"Дуже багато людей нетрадиційної орієнтації люблять цей конкурс. Ми намагатимемось бути максимально толерантні, і ми дійсно повинні трішечки змінити себе, подивитися на це з іншого боку, - сказала Джамала у Львові. - Я хочу, щоб ми проявили повагу до різних людей різної орієнтації і культури. Незважаючи на те, що у нас війна, хочу, щоб гості майбутнього Євробачення почувалися в безпеці".

На львівському концерті очікується цілковитий ажіотаж. Представник компанії Gastroli.ua Євген Кравчук зазначив, що сьогоднішній виступ буде особливим.

"Цей концерт буде більш танцювальний, ніж попередній, у Львівському театрі. Хоча Джамалу і Опера не може стримати. Квитки розкупили буквально у першу ніч після перемоги", - сказав він.

Співачка нині працює над новим альбомом і вже записує нові пісні. На початку літа очікується спільна композиція з гуртом DakhaBrakha.

Переможниця Євробачення 2016 лише мріє про відпочинок і хотіла би займатися лише музикою, однак зазначає, що зараз витрачає багато сил та енергії на інші справи.

Наступний концерт співачки відбудеться вже у понеділок у Києві.

Новини на цю ж тему