Джамала у Львові: жодного вільного місця

Джамала Копирайт изображения Alina Smutko
Image caption Співачку тричі кликали на біс

Маленька дівчинка у капелюсі наспівує пісню Smile біля концертного залу Event Hall "Кіно" у Львові.

Черги до входу починаються ще за годину до початку і тривають після нього.

Тут переважно молодь, молоді пари, діти. Багато людей у вишиванках і з квітами.

Рівно через тиждень після перемоги у Стокгольмі Джамала виступає для львів’ян. Перед Львовом був Тернопіль, далі – Київ.

Копирайт изображения Alina Smutko

У клубі темно. Зала поступово наповнюється людьми. До кінця концерту тут не залишиться жодного місця і народ буде всюди: у фан-зоні, між столиками, на сходах.

Євген Кравчук, представник компанії Gastroli.ua, напередодні говорив, що квитки розкупили після перемоги співачки на Євробаченні. Однак вони були доступні на сайті і в день концерту.

Джамала не змушує публіку довго чекати. Вже за двадцять хвилин після оголошеного початку на сцену виходять бек-вокалістки, музиканти, а потім і сама співачка.

Концерт починається композицією "Почуй". Джамала перепрошує за затримку і продовжує піснею "Більше". Каже, що має дуже насичений графік і ледве все встигає. У Львові вона дала прес-конференцію та зустрілася з міським головою.

Копирайт изображения Alina Smutko

Львівська аудиторія зустрічає Джамалу тепло і радісно - напередодні Євробачення вона виступала у місцевому Оперному театрі.

Багато пісень публіка знає напам’ять. Серед улюблених: "Дорога додому" та "Иные". Зі сцени співачка зізнається, що у Львові почувається "у любові".

Попри тисняву, люди танцюють, роблять селфі. На столах з’являються порожні склянки від коктейлів. Здається, між залом та співачкою цілковите взаєморозуміння – вони в захваті одне від одного.

Львів’янин Мирон розповідає, що атмосфера у клубному форматі дійсно особлива: "Я був на концерті в Оперному, тут дійсно набагато емоційніше. Зовсім інше сприйняття. Ми там сиділи, склавши руки, а тут рух! І справді видно, скільки Джамала отримує задоволення від того, що робить".

Копирайт изображения Alina Smutko

Мирон придбав квиток на концерт ще до перемоги Джамали. Чоловік переконаний, що її музика - не продукт масового вжитку і навіть після Євробачення прихильників співачки побільшає не набагато: "Її музику потрібно розуміти. Тембр, жести – просто фантастично".

Після композиції "Неандертальці" Джамала робить невелику паузу і звертається до залу: "Приємно було, коли мене привітала Ліна Василівна. Ліна Костенко. А той, хто шукає у моїй перемозі щось побічне, той і є неандерталець. Я розумію, що Україна не може голосувати. Але коли я була на тій сцені, я відчувала вашу підтримку".

У залі стає гаряче і душно. Під кінець концерту на другому поверсі залу з’являється запах смаженого м’яса. За один зі столиків приносять дві порції картоплі-фрі та ковбасу. Блондинка з довгими нігтями та кількома обручками на одному пальці кричить у зал: "Львів – це Україна", а потім звертається до свого чоловіка: "Дякуємо Криму за Джамалу".

Копирайт изображения Alina Smutko

Остання пісня перед виходом на біс – "1944". Зал просто шаленіє і вибухає захопленими вигуками у момент появи яскравого дерева на екрані.

Львівська публіка двічі викликає співачку на біс, а потім довго не розходиться. Молодь до останнього кличе Джамалу втретє, але вона не виходить – апаратуру вже розбирають.

Новини на цю ж тему