Голосовий помічник Siri врятував дівчинку в Австралії

Копирайт изображения STACEY GLEESON
Image caption Мама Джіани впевнена, що саме додаток Siri врятував життя її дочки

Мешканка австралійського міста Кернс вважає, що додаток Apple врятував її однорічну дочку Джіанну від неминучої смерті.

Коли дівчинка, хвора на легеневу інфекцією, несподівано перестала дихати, Стейсі Глісон кинулася телефонувати в службу швидкої допомоги, але впустила свій айфон, коли вмикала світло.

Тоді вона прокричала голосову команду, щоб активізувати додаток Siri, після чого телефон автоматично зв'язався зі швидкою допомогою, поки вона робила доньці штучне дихання.

Стейсі залишалася на гучному зв'язку з диспетчером, і коли медики прибули за викликом, Джіана вже знову самостійно дихала завдяки зусиллям мами.

Копирайт изображения staceygleeson
Image caption Стейсі і раніше часто користувалася додатком Siri, коли вкладала спати дітей і дзвонила своєму чоловікові - військовому моряку

Історія ця трапилася ще в березні, і з тих пір дівчинка повністю одужала. За словами лікарів, це багато в чому відбулося завдяки рішучості і винахідливості її мами, яка не втрачала ні секунди і зв'язалася зі швидкою допомогою завдяки новим технологіям.

Копирайт изображения STACEY GLEESON
Image caption Джіанна після цього випадку повністю одужала, але лікарі запевняють, що якби не винахідливість мами, все могло б скластися інакше

Випадок цей набув широкого розголосу після того, як Стейсі Глісон вирішила подякувати компанії Apple, а та в свою чергу розповіла про те, що трапилося австралійському новинному телеканалу

"Нехай це звучить банально, але мені дуже хотілося сказати спасибі, - розповіла Стейсі вже в інтерв'ю ВВС. - Цей телефон я купила тільки на початку року і почала гратися з додатком Siri, тому що він здався мені цікавим. Але тепер це додаток завжди включений, і я ніколи його не вимкну".

Новини на цю ж тему