Акордеоніста Завадського звільнили з-під варти

Ігор Завадський Копирайт изображения UNIAN

Подільський районний суд Києва звільнив з-під варти відомого акордеоніста, заслуженого артиста України Ігоря Завадського, якого було засуджено за розбещення неповнолітніх на 13 років ув'язнення.

Як наголосили ВВС Україна у Подільському суді, вирок щодо Ігоря Завадського не скасовано, ідеться лише про зміну запобіжного заходу із тримання під вартою на взяття на поруки. Його поручителями стали, зокрема, депутат Верховної Ради Микола Княжицький та правозахисник Євген Захаров.

"Судове слідство у справі триватиме. Наступне засідання відбудеться 11 липня", - сказала ВВС Україна прес-секретар суду Юлія Чубко.

Музиканта затримали у березні 2012 року. Міліція порушила кримінальну справу про педофілію проти нього, а також його піар-менеджера та водія.

У липні 2014 року Подільський районний суд засудив Ігоря Завадського до 13 років тюрми. Але у квітні 2016 року Апеляційний суд Києва скасував цей вирок і направив справу на нове судове розслідування.

Як повідомляють інформаційні агентства, одразу після звільнення музикант вклонився і запросив всіх на майбутній концерт.

Ігор Завадський - заслужений артист України, переможець міжнародних конкурсів у Франції, Італії, Ірландії, Іспанії, перший український акордеоніст у Книзі рекордів України, як єдиний володар 3-х "Золотих лір" - головних призів міжнародних конкурсів акордеоністів.

Як стверджували у міністерстві внутрішніх справ, у матеріалах справи є 11 доведених епізодів розбещення неповнолітніх. У квартирі Завадського велася оперативна відеозйомка, за допомогою якої, як твердили правоохоронці, було встановленно протиправні дії.

Адвокати засудженого доводять, що звинувачення на адресу Ігоря Завадського мали замовний характер.

Новини на цю ж тему