У Середземному морі знайшли самописець EgyptAir

Копирайт изображения AP

У Середземному морі знайшли бортовий самописець літака Airbus A320 авіакомпанії EgyptAir, який зазнав аварії місяць тому, повідомили єгипетські слідчі.

Літак, що виконував рейс з Парижа до Каїра, в ніч на 19 травня впав у Середземне море. На борту авіалайнера було 66 людей, у тому числі 56 пасажирів. Всі вони загинули.

Через тиждень грецький уряд заявив про уламки в Середземному морі, також знайшли багаж і останки людей із зниклого літака.

Судно, що займалося глибоководними пошуками, також передало слідчим перші фото уламків.

Копирайт изображения AFP
Image caption На борту літака були 66 людей, усіх їх вважають померлими

Єгипетський слідчий комітет повідомляє, що спеціалісти, які перебувають на порту пошукового судна John Lethbridge, найнятого єгипетським урядом, складуть мапу уламків.

Якщо виявиться, що уламки рознесло на велику площу, це може означати, що судно зруйнувалося в повітрі, каже кореспондент BBC Річард Весткотт.

Якщо ж літак не настільки ушкоджений, це може означати, що він розбився при ударі об воду.

Копирайт изображения AFP Egyptian military spokespersons Facebook page
Image caption Уламки, знайдені рятувальниками у Середземному морі

Попередні дані свідчать, що у передній частині літака могла виникнути пожежа, тож слідчі захочуть приділити особливу увагу уламках цієї частини.

Над Середземним морем літак надіслав сигнал тривоги і зник із радарів. Офіційно про причини катастрофи досі не повідомлялося.

Копирайт изображения Reuters

Терористичний напад не виключають, але жодне з угруповань не взяло на себе відповідальності за катастрофу.

Експерти кажуть, що причиною катастрофи також могла бути людська або технічна помилка.

За кілька хвилин до того, як було втрачено зв'язок із літаком, диспетчери отримали від нього сигнал про те, що в туалеті та електронних системах літака спрацювали детектори диму.

Новини на цю ж тему