МВС запускає Сервісні центри замість МРЕВ

Фото 1 Копирайт изображения UNIAN
Image caption Арсен Аваков назвав МРЕВ "однією з найбільш корумпованих служб"

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив про запуст Сервісних центрів МВС, що мають замінити МРЕВ (також відомі як МРЕО, або Міжрайонні реєстраційно-екзаменаційні відділи Державної автоінспекції).

"Сьогодні оголошуємо про початок процесу запуску нових Сервісний центрі МВС", - написав пан Аваков на своїй сторінці у Facebook.

За словами міністра, перший такий центр запрацює у Києві вже на початку липня, далі - у Львові, Харкові, Дніпрі та інших містах. "Всюди", - написав пан Аваков.

Відкриті офіси і зворотній зв'язок

Міністр назвав МРЕВ - "однією із найбільш корумпованих служб", що надавала дуже поганий сервіс "із максимальними стражданнями для клієнтів".

За словами пана Авакова, нові Сервісні центри відрізнятимуться від МРЕВ тим, що дозволятимуть максимальне використання онлайн-послуг без участі чиновників та делегуватимуть права підпису документів інспекторам.

Читайте також:

У нових "відкритих офісах" працюватимуть "вмотивовані й навчені працівники". Як розповів міністр, у Києві із 2 574 кандидатів відібрали всього 50. "43 людини на місце", - зазначив пан Аваков.

За його даними, 73% працівників першого Сервісного центру у Києві мають вищу освіту, а 13% - більше однієї.

Копирайт изображения UNIAN
Image caption Реформу Сервісних центрів МВС планують завершити до весни 2017 року

У нових центрах також працюватиме моніторинг роботи працівників та зворотній зв'язок.

За словами міністра, нові Сервісні центри надаватимуть послуги:

  • оформлення та переоформлення транспортних засобів;
  • проведення екзаменів на право водіння і видачі водійських посвідчень;
  • видачі довідок про несудимість.

Крім того, окрім Сервісних центрів у великих містах і райцентрах працюватимуть також мобільні Сервісні центри.

"Ми вперше запускаємо мобільні Сервісні центри. Тепер жителям віддалених сіл не доведеться вибиратися в райцентр чи навіть у область, щоб отримати довідку - наші працівники за графіком будуть самі приїжджати до людей і оформлювати, в тому числі і сільськогосподарську техніку прямо на місці", - написав пан Аваков.

Загалом, за його словами, запуск Сервісних центрів триватиме від "найближчих днів" до весни 2017 року. "Спочатку в Києві, а потім покроково - до весни наступного року - ми завершимо цю реформу в усій країні", - підсумував він.

Новини на цю ж тему